Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gunita un Andris Lankas atklāj ģimenes kā saliedētas komandas recepti

Par vecākiem veidojas, nevis piedzimst. Aiz katra veiksmīga vīrieša stāv gudra sieviete. Ģimeni stipru un laimīgu dara sievas mīlestība un viedums. Abas šīs atziņas francūži ietilpina aksiomā “Cher­chez la femme!” (Meklējiet sievieti!). Uzņēmēja un četru bērnu māmiņa Gunita Lanka no Liepājas dalās pieredzē, kā iemācījusies vienlīdz labi tikt galā ar pienākumiem darbavietā un mājās, kā izdevies uzlabot attiecības ģimenē, pārvērst to saliedētā komandā un atvasēm palīdzēt sagatavoties nākotnei.

Vai četri bērni ir daudz? Gunita un Andris Lankas ir pārliecināti, ka liela saime nav nekas slikts. “Sākumā teicām, ka gribam astoņus, bet tā runājām, kad mums vēl nebija neviena. Vēlāk nospriedām: labi, būs vismaz trīs, viens par mani, otrs par Andri un, sākot ar trešo – lai Latvijai iet plusos! Viens no Bībeles no pantiem saka: “Bērni ir Dieva dāvana vecākiem.” Man gan vārds “dāvana” sākumā asociējās tikai ar kaut ko patīkamu, vieglu, bet vēlāk, līdz ar bērnu piedzimšanu, šķita, ka man uzdāvināts abonements uz trenažieru zāli: nepārtraukta skriešana, vākšana un savākšana aiz visiem.”

Un katram nogurušam cilvēkam, atzīst sieviete, parasti rodas vairāk jautājumu nekā žirgtajiem, spirgtajiem: vai es daru pareizi, ko daru nepareizi, kā būt labākai mammai un kā to visu apvienot, nepārvēršoties par mājas policistu vai sargsuni, kas visu laiku rej: “Savāc šito, savāc to!”?

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 13. decembra numurā!

Pievieno komentāru

Liepājā