Grupa "Bratya Grim" (Братья Грим) sniegs koncertu Liepājā

15. februārī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē ar jaunu koncertprogrammu uzstāsies leģendārā Krievijas poproka grupa „Bratya Grim” (http://grimrock.ru/).
       
Grupas stilu mūziķi raksturo kā „grimroku”. „Grimrokam nav raksturīgs īgunums un depresija, - stilu definē mūziķi. - Mūsu devīze – pietiek skumju! Mēs mīlam skaistas melodijas un daudz izmantojam bekvokālu. Grimroks ir vijīgs un plūstošs, mēs negrasāmies veltīt dzīvi tam, lai pielietotu kādu veiksmīgu „fišku” vai, piemēram, ekspluatēt sociālās problēmas.”

“Bratya Grim” ir ļoti skatuvisks kolektīvs. Intriģējošas un tīras balss īpašnieki, dinamiski un tehniski precīzi savā izpildījumā, kas atgādina rock’n’roll skanējumu – viņiem noticēsi uzreiz un bez ierunām. Viņi viegli iekaro popmūzikas scēnu un pārliecinoši izjūt sevi tajā. Koncertā izskanēs kompozīcijas no viņu pēdējā albuma „Vismīļākā mūzika” (Самая любимая музыка) un vecie, klausītāju iemīļotie hīti, informē mārketinga aģentūras „PR Līnija” pārstāve Irēna Drozdova.

Grupa pie popmūzikas zvaigžņotajām debesīm parādījās 2005. gadā, burtiski uzspridzinot šovbiznesu, „Bratya Grim” izlauzās līdz hitparāžu pirmajām vietām ar saviem hītiem „Resnitsi” (Ресницы), „Kusturica” (Кустурица) un „Dihanie” (Дыхание), kas skanēja visur, ieguva visas iespējamās mūzikas balvas un priecēja klausītājus dažādās pasaules valstīs.

Galvu reibinošas slavas virsotnē, kad aiz maigi lirisko Samāras romantiķu muguras bija jau vairāki albumi, daudzas godalgas un apbalvojumi, kolektīvā notika pārmaiņas – viens no brāļiem Boriss uzsāka solokarjeru. Ilgu laiku par otru rudmataino dvīņubrāļi Kostju un grupas „Bratya Grim” mūziķiem nebija nekas dzirdams. Tomēr, neskatoties uz mūzikas kritiķu izteikto skepsi, ilgi gaidītā atgriešanās tomēr notika.

2010. gadā, pēc divu gadu pārtraukuma grupa laida klajā albumu „Titāna Spārni” (Крылья Титана). Šis ieraksts kļuva par jaunu pakāpienu „Bratya Grim” muzikālajā karjerā – ierakstīts bez Borisa, tas sevī pauda visus pārdzīvojumus, kas bija saistīti ar pārmaiņām kolektīvā. Publika jauno albumu uzņēma silti, un „Bratya Grim” atkal izdevās aizskart savu pielūdzēju liriskās siržu stīgas.
    
Grupas pašreizējā sastāvā muzicē četri cilvēki – Konstantīns Burdajevs (Константин Бурдаев), Valērijs Zagorskis (Валерий Загорский) (ģitāra), Dmitrijs Kondrevs (Дмитрий Кондрев (basģitāra), Mihails Mazuroks (Михаил Мазурок) (bungas).

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs.
Koncertu organizē: „Concept music”.

Pievieno komentāru

Liepājā