Grobiņas un Dubeņu autobusa reisi kursēs līdz Siena tirgum 3

No 1. septembra autobusa reisi maršrutos 904 (Liepāja – Dubeņi) un 912 (Liepāja – Grobiņa) kursēs līdz Siena tirgum (pieturvieta „Kuršu iela”), kas turpmāk būs šo maršrutu galapunkts. Mainīts maršruts eksperimentālajam 25. maršruta autobusam, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Līdz ar jaunās tramvaja līnijas izbūvi posmā no Klaipēdas ielas līdz Mirdzas Ķempes ielas galam, Ezerkrasta mikrorajona iedzīvotāji uz vēlamo galamērķi var nokļūt izmantojot ne tikai autobusus, bet arī tramvaju. Rūpīgi analizējot pašreizējo situāciju sabiedriskā transporta jomā Liepājā un ņemot vērā pasažieru plūsmas mērījumus, 19. augusta Transporta infrastruktūras komisijā pieņemts lēmums 904. un 912. autobusa galapunktu izveidot Siena tirgū.

„Pasažieru plūsmas mērījumi uzskatāmi demonstrē, ka lielākā daļa pasažieru 904. un 912. maršrutu izmanto, lai nokļūtu līdz pilsētas centram un tirgum, bet pieturvietā „Pētertirgus” iekāpj jau citi pasažieri, lai nokļūtu līdz M. Ķempes ielai. Jāņem vērā, ka šajā posmā ir pietiekami daudz alternatīvo maršrutu – 3., 4., 9., 10. Ērtu satiksmi starp pilsētas centru un Ezerkrasta mikrorajonu nodrošina arī jaunā tramvaja līnija”, atgādina aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” direktors Gints Lūsis.

No 2. septembra izmaiņas gaidāmas arī 25. autobusa maršrutā „Atmodas bulvāris – Dienvidu kapi”. Turpmāk mazās ietilpības autobusi kursēs pa Jūras ielu, Kūrmājas prospektu un Uliha ielu, nevis pa Lielo ielu, gar Pētertirgu un Siena tirgu. Šāds lēmums pieņemts tādēļ, ka ir gadījumi, kad pasažieri, kuriem nepieciešams nokļūt līdz Dienvidu kapiem autobusā nemaz netiek iekšā, jo visas vietas aizņēmuši pasažieri, kuri vēlas nokļūt uz centru un tirgu. Lai nokļūtu no Atmodas bulvāra līdz pilsētas centram un tirgum var izmantot 22. maršruta mazas ietilpības autobusu. 25. maršruts ieviests kā eksperimentāls maršruts ar mērķi nogādāt pasažierus no Karostas un O. Kalpaka ielas uz pilsētas Dienvidrietumu mikrorajonu, Centrālkapiem un Dienvidu kapiem.

Plaša informācija par pasažieriem ērtākajām un izdevīgākajām braukšanas un abonementa biļetēm pieejama mājaslapā www.liepajastranspirts.lv, sadaļā Biļetes.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

hm..

Ļoti ērti, tie, kas pērk biļetes, maksās divreiz, vai mums no Grobiņas atļaus braukt ar to pašu biļeti. Protams, Seskam naudiņa jāpelna...

pirms 7 gadiem, 2013.08.22 15:56

aa

Kaut kāds murgs!!!!! Kā mājās no darba tiks grobiņieki, kuri strādā Ķempes un Ganību ielu veikalos??? Bērniem, kuri mācās 6.un 8. skolās, jābrauc ar diviem autobusiem un tātad no mājām Grobiņā jāizbrauc vismaz 40 minūtes ātrāk!!!Paldies valdībai!!! Atkal izjūtam rūpes par tautu!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.29 20:43

Liepājā