Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņā un Liepājā vienā dienā atver Zentas Mauriņas eseju krājumu

Ar dažu stundu starpību divās pilsētās ceturtdien, 1. februārī, notika Zentas Mauriņas eseju krājumu atvēršanas svētki.

Liepājā krājumu atvēršanas svētki notika Valsts 1.ģimnāzijā, kur Z.Mauriņa mācījusies no 1913. gada līdz 1915.gadam. Bet dažas stundas vēlāk krājumu svinīgi atklāja Grobiņā, Z.Mauriņas piemiņas istabās, kur rakstniece uzaugusi un kur par ārstu strādāja viņas tēvs, informē Grobiņas pašvaldība.

Grāmatas atvēršanas pasākumu kopīgi rīkoja grāmatu apgāds “Jumava” un Zentas Mauriņas piemiņas istabu vadītāja Grobiņā Maija Rolava. 

Zentas Mauriņas eseju krājums “Sākumā bija prieks” Rīgā kļuvis par otro pirktāko grāmatu šajā gadā, ziņo grāmatu apgāds “Jumava”.

Pagājušogad latviešu rakstniecei, esejistei un domātājai Zentai Mauriņai tika atzīmēta 120. gadadiena un šā gada sākumā klajā nāca viņas eseju krājums “Sākumā bija prieks”.

Portāls piedāvā fotoieskatu grāmatas atklāšanā Liepājā.

Pievieno komentāru

Liepājā