Goda Liepājnieka titulam izvirzīts Ivars Virga

Par nozīmīgu un paliekošu ieguldījumu, sagatavojot Liepājā jaunos jūrniekus un stiprinot jūrniecības nozares prestižu Latvijā, Liepājas Apbalvojumu konsultatīvās padomes sēdē Goda liepājnieka titulam nolemts izvirzīt bijušo ilggadējo Liepājas Jūrniecības koledžas pedagogu un direktoru Ivaru Virgu.

I.Virgas vadībā izskolotie jūrniecības speciālisti vienmēr ir bijuši, joprojām ir pieprasīti darba tirgū un viņa vadībā Liepājas Jūrniecības koledža piedzīvojusi vairākus nozīmīgus kvalitatīvas attīstības posmus, godājot un attīstot jūrnieka profesiju un  nemitīgi to pilnveidojot, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone. 

I.Virga savulaik devis arī lielu ieguldījumu Jūras spēku Mācību centra izveidē, kļūstot par šī centra pirmo priekšnieku. Vienlaicīgi ar Latvijas atjaunošanu tika uzsākta pirmo Nacionālo bruņoto spēku vienību izveide un Jūras spēku Mācību centrs bija pirmā atjaunotā Jūras spēku apakšvienība. To izveidoja 1991.gadā ar mērķi  apmācīt jūras robežsargus. 

Ivars Virga 2015. gada 30. decembrī atzīmēja savu 80 jubileju.

Atgādinām, ka vēl līdz 4. martam turpinās balsošana par populārāko Gada liepājnieku, kuras laikā ikvienam ir iespēja izteikt savas simpātijas kādam no  Apbalvojumu konsultatīvās padomes “Top15” iekļautajiem Gada cilvēkiem, nobalsojot par savu favorītu. Turpat iespējams izteikt arī savus vēlējumus un atzinību ikvienam no 15 izraudzītajiem "Gada liepājniekiem".

Kā zināms, šogad tika saņemti pavisam 128 ieteikumi Goda un Gada liepājnieka titulam - par Gada liepājnieku 82 anketas ar 58 Gada liepājnieku kandidātiem un 46 anketas ar 26 Goda liepājnieka kandidātiem. 

Liepājas apbalvojumu konsultatīvā padome izraudzījusies Gada Liepājnieku "Top 15" un Goda liepājnieku, kuri vēl jāapstiprina ar Liepājas domes lēmumu. Populārāko no 15 Gada liepājniekiem noteiks liepājnieki savā balsojumā.

Visus 15 Gada liepājniekus un Goda liepājnieku tradicionāli sveiks Liepājas dzimšanas dienā - 18. martā  koncertzāles “Lielais dzintars” lielajā zālē. Bezmaksas ielūgumus uz svinīgo pasākumu būs iespējams saņemt no 4. marta koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas stendā. Vietu skaits ierobežots.

Nobalsot par Gada liepājniekiem iespējams http://www.liepaja.lv/page/3686 vai aizpildot anketu Liepājas Domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Pievieno komentāru

Liepājā