Ģirts Kronbergs: Neieteiktu nevienam ārvalstu investoram pat skatīties uz "Metalurga" pusi 1

"Ja godīgi, tad neieteiktu nevienam ārvalstu investoram pat skatīties uz "Metalurga" pusi un to, ko piedāvā valsts. Ukrainas investorus mēģināja publiski pataisīt par sliktajiem. Fakti runā par sevi. Viņi nepilnu trīs mēnešu laikā palaida ražošanu, gada laikā nodarbināja 500 darbiniekus, samaksāja par elektrību, gāzi, nodokļos vairāk par 10 miljoniem, bija apgrozījums dzelzceļam, ostai. Nu saucam viņus par sliktajiem. Tad, kad vajadzēja ierobežot, tad pēkšņi Valsts kases garantija tika pieprasīta gada sākumā, lai gan varēja arī beigās. Viņiem bija bijušas sarunas par veidiem, kā absorbēt vai vismaz mazināt OIK elektroenerģijai ietekmi," situāciju ar metālapstrādes uzņēmumu laikrakstam "Kursas Laiks" skaidro Liepājas domes deputāts Ģirts Kronbergs.

Liepājas domes deputātam Ģ. Kronbergam patīk runāt teju par katru domes sēdes jautājumu, un to pamana ne tikai "Kursas Laiks". Pat pašvaldības priekšsēdētājs Uldis Sesks nereti opozicionāram pārjautā, ko īsti viņš vēlējies pateikt ar kādu komentāru. Īsāk, izskatās, ka opozīcijas deputāts regulāri kaitina pozīciju. 

Kas kaitinātājam padomā un kā izskatās pilsētas un valsts ekonomiskā, politiskā vide, Ģ. Kronbergam jautāja "Kursas Laiks".

Plašāk lasiet 6. oktobra "Kursas Laiks"!


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vēlētājs

Liepājas domes deputātam Ģ. Kronbergam patīk runāt teju par katru domes sēdes jautājumu, un to pamana ne tikai "Kursas Laiks". Pat pašvaldības priekšsēdētājs Uldis Sesks nereti opozicionāram pārjautā, ko īsti viņš vēlējies pateikt ar kādu komentāru.
==========================
Nav saprotams KL skribenta vāvuļojums!
Vai tad deputātam domes sēdēš jāsēž kā mūmijai un jāapčurājas no laimes, ka drīkst paskatīties uz aizgaldā sēdošo sesku?
Ļoti LABI, ka uzdod jautājumus un vēl papildina izskatāmo jautājumu ar savu viedokli ...
Deputāta teikto par Metalurgu 100 % piekrītu!

pirms 4 gadiem, 2016.10.15 20:41

Liepājā