Gaidot pilsētas dzimšanas dienu, dāvinās Liepājas karoga krāsas lentītes 2

Par godu gaidāmajai Liepājas 389. dzimšanas dienai, no pirmdienas, 10. marta, pilsētas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā (darba dienās no plkst. 8:30 – 17:00) ikviens Liepājas iedzīvotājs un viesis varēs saņemt pie apģērba piespraužamu lentīti pilsētas karoga krāsās, Liepājas domes mājaslapā ziņo sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Savukārt tieši Liepājas dzimšanas dienā, 18. martā, sarkanzaļās lentītes varēs saņemt gan domē, gan dažādās pilsētas vietās, kur šo svētku simbolu dāvinās lauva Liepiņš.

"Pilsētai nevar būt lielākas dāvanas savos svētkos kā iedzīvotāju lepnums par piederību tai. Lai Liepājas karoga krāsas lentīte pie apģērba gan mums pašiem, gan visai pasaulei atgādina par mūsu pilsētas svētkiem un mūsu piederību tai," aicina Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Pirmssvētku nedēļā iedzīvotājiem dāvināt Liepājas karoga krāsu lentītes jau izveidojusies par skaistu tradīciju, kas ieviesta, lai sveiktu visus Liepājas iedzīvotājus gaidāmajā pilsētas dzimšanas dienā. Arī pilsēta uz dzimšanas dienu jau tradicionāli tiek izgreznota un saposta svētku rotā.

No nākamās nedēļas liepājnieki un Liepājas draugi aicināti izveidot un sociālajos tīklos ievietot radošus un atraktīvus sveicienus Liepājai dzimšanas dienā. Oriģinālākie sveicieni tiks pārraidīti uz lielajiem ekrāniem pirms koncerta "Zelta dziesmas" un lielkoncerta "Liepāja svin". Lai visus sveicienus veiksmīgi apkopotu, pie tiem aicinām lietot haštagu #liepajasvin.

Martā – Liepājas dzimšanas dienas mēnesī – pilsētā notiek dažādi pasākumi – koncerti, izstādes – ko sarūpējuši liepājnieki, lai iepriecinātu cits citu un Liepājas viesus. 15. martā Liepājas Olimpiskajā centrā notiks koncerts "Zelta dziesmas" un lielkoncerts "Liepāja svin". Savukārt tieši pilsētas dzimšanas dienā, 18. martā,  jau tradicionāli norisināsies svinīgā apbalvošanas ceremonija, pasākums "Goda un Gada liepājnieks", kur 15 liepājniekiem par nopelniem pilsētas labā tiks piešķirts tituls "Gada liepājnieks", kā arī nosaukts "Goda liepājnieks".

Plašāka informācija par Liepājas dzimšanas dienas pasākumiem pieejama pašvaldības mājaslapā un www.liepajaskultura.lv .

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Gribu darbu

Tieš tā!!!

pirms 6 gadiem, 2014.03.09 20:45

Liepājā