Gada izskaņā LSO koncertēs ar Andri Ērgli un Kristīni Zadovsku

Liepājas Simfoniskais orķestris veco gadu gatavojas atzīmēt ar gada izskaņas koncertu 29.decembrī plkst.19 Liepājas Latviešu biedrības namā. Diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā orķestris kopā ar dziedātāju Andri Ērgli un operas solisti – mecosoprānu Kristīni Zadovsku atskaņos fragmentus no pasaulslavenām operetēm un mūzikliem.

„Gada izskaņas koncertā saviem klausītājiem esam sagatavojuši vieglu un gaišu svētku programmu,” saka Liepājas Simfoniskā orķestra vadītājs Uldis Lipskis, „Skanēs gan Johana Štrausa skaistie valši, polkas un fragmenti no operetes „Sikspārnis”, gan Līroja Andersona, Endrū Loida Vēbera, Kola Portera un Frederika Lova mūzika. Noslēgumā dzirdēsim arī dažas latviešu komponistu  melodijas.”

Vēlot visiem sirsnīgus un gaišus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu jauno gadu, Liepājas Simfoniskais orķestris ir sagatavojis īpašu svētku sveicienu, ko var noskatīties šeit: http://youtu.be/ZWzpAlgVRW4

Biļetes uz Liepājas Simfoniskā orķestra 29.decembra koncertu diemžēl vairs nav pieejamas. Bet jau 17.janvārī orķestris saviem klausītājiem piedāvās unikālu programmu no koncertcikla „Lielo dzintaru gaidot”. Koncertā „Šopēns piecos kontinentos” varēs baudīt Friderika Šopēna mūziku dažādu pasaules tradicionālo un eksotisko instrumentu skanējumā. „Dzirdēsiet Šopēnu tādu, kādu vēl nekad nebūsiet klausījušies!” saka diriģents Aleksandrs Šimelis, „Tās būs Šopēna skaņdarbu aranžijas dažādu tautu etno mūzikas stilos.”

Iveta Vēvere
Liepājas Simfoniskā orķestra
sabiedrisko attiecību vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā