"Gada Grāmata" iznāk jau desmito reizi

Šodien, 22. maijā, pēc pusdienas gandrīz visi Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas audzēkņi un mācībspēki bija pārcēlušies uz klubu "Fontaine Palace". Tur notika skolas tradicionālā projekta "Gada Grāmata" šā gada izdevuma atvēršanas svētki. Grāmatai šogad ir apaļa jubileja.

Klubs bija pilns ar skolēniem, kuri bija atnākuši noskatīties "Gada Grāmatas" atvēršanas svētku svinīgo cermoniju, iegūt grāmatu, pamieloties ar kūku un paklausīties grupu "The Briefing". Pie pašas skatuves VIP vietas bija atvēlētas vidusskolas mācībspēkiem.

Projekts "Gada Grāmata" vidusskolā tiek realizētas jau desmito gadu. Šogad tās prezidente ir Krista Vasiļjeva, kas sev palīgos aicinājusi 15 skolēnu lielu grupu. Komandā darbojās gan fotogrāfi, gan maketētāji un žurnālisti, kā arī finansisti. Grāmatai tapt palīdzēja arī skolotājas Juta Birzniece, Marina Šķilvalte un Valda More.

Veidotāju mērķis jubilejas reizē bija radīt kvalitatīvu izdevumu. Desmitā “Gada Grāmata” no pārējām atšķiras ar tematisko uzsvaru uz skolas vēsturi un Draudzīgā aicinājuma nozīmi, par jauno “Gada Grāmatu” stāsta darba grupas pārstāve Anete Zīraka.

Pievieno komentāru

Liepājā