Fotomākslas studente uzvar VUGD konkursā

Liepājas Universitātes Fotomākslas studiju programmas 1. kursa studente Valērija Kudrijanoka ir ieguvusi 1. vietu VUGD izsludinātajā fotogrāfiju konkursā "Viens par visiem, visi par vienu", kas veltīts ugunsdzēsēju sarežģītajam darbam, informē universitātē.
   
Valērija par fotografēšanas procesu stāsta ar sajūsmu: „Konkursā bija jāiesūta bildes, kas saistītas ar ugunsdzēsēju ikdienu, kur var redzēt, kā viņi mācās un strādā. Fotografēju divu mēnešu garumā. Man zvanīja, ja ir izbraukums uz notikumu, es liku mammu mašīnai pie stūres un mēs braucām. Man bija pat iespēja fotografēt no 30 metru augstām ugunsdzēsēju kāpnēm. Tas bija aizraujoši, kā arī tajā visā tika ieguldīts milzīgs darbs. Grūtāk gan bija, ja ugunsgrēkos bija upuri, redzēju, cik grūti tikt tam pāri ir pašiem glābējiem.”
     
Uzvara Valērijai Kudrijanokai bija negaidīts, bet patīkams pārsteigums. Šīs fotogrāfijas tiks izmatotas ugunsdzēsēju kalendārā, kā arī tiks organizēta ceļojoša visu dalībnieku fotogrāfiju izstāde, un Valērija Kudrijanoka veidos prezentāciju par ugunsdzēsību, sākot ar tās vēsturi un beidzot ar šodienu.
   
Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes nodaļas vadītāja Inta Klāsone ir lepna par savu studenti: „Prieks par ikviena studenta sasniegumiem, vēl jo vairāk, ja panākumi atnāk jau pirmajā kursā. Šī būs laba pieredze.”
   
Valērijas Kudrijanokas darbus varēs redzēt Muzeju nakts ietvaros šā gada 16. maijā kafejnīcā „Skapis”. 

Pievieno komentāru

Liepājā