Fotokonkursā "Eiropas struktūrfondi Kurzemē" uzvar liepājniece Madara Lapsa

Fotokonkursā "ES struktūrfondi Kurzemei", kuru rīkoja Kurzemes plānošanas reģions, galveno balvu ieguvusi Sociālā dienesta Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkta vadītāja Madara Lapsa, bet Liepājas pašvaldība ieguvusi speciālbalvu kā visvairāk fotografētā pašvaldība, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

22.augustā notika fotokonkursa vērtēšanas komisijas sēde, kurā tika izvērtēti visi iesūtītie darbi. Komisija vērtēja darbu atbilstību nolikuma prasībām, iesūtītās fotogrāfijas un saukli/parakstu.

Par galvenās balvas, fotokameras Nikon D3100, ieguvēju, komisija atzina Madaru Lapsu. Madara fotokonkursā bija iesūtījusi vairāk kā sešu objektu fotogrāfijas, aptverot vairāk nekā tikai vienas pašvaldības teritoriju un ļoti asprātīgi piemeklējot objektam atbilstošus domu graudus, informē Kurzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra vadītāja Evita Dreijere.

Lai arī sākotnēji nebija paredzēts, komisija nolēma piešķirt pārsteiguma balvu pašvaldībai, kuras teritorijā esošie objekti visbiežāk tika fotografēti un iesniegti dalībai konkursā. Ļoti līdzīgā sacensībā starp Saldus novadu un Liepājas pilsētu, pārsteigumu balvu izcīnījusi Liepājas pašvaldība.

Madaras komentārs pie vienas no fotogrāfijām: „Vienmēr būs cilvēki, kuriem dots mazāk, lai mēs saprastu, ka patiesībā nevis mēs viņiem esam doti, bet viņi mums".

/Fotogrāfija no diviem projektiem - "Sociālās rehabilitācijas programmu izstrāde un ieviešana Liepājas Diakonijas centrā” un "Asistentu personām ar invaliditāti programmas un pakalpojuma izstrāde un ieviešana Liepājā” – priekšplānā Laila ar savu asistentu Juriju Liepājas Diakonijas centra realizētā projekta pasākumā.

Komentārs pie fotogrāfijas ar atjaunoto Rīgas – Liepājas šoseju: "Vienīgi ceļš uz pazudināšanu vienmēr ir labā stāvoklī, jo ceļotāji sedz izdevumus par to. Visiem pārējiem ceļiem ik pa laikam ir nepieciešama rekonstrukcija".

Pievieno komentāru

Liepājā