Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotogrāfijās attaino ezerus 2

No otrdienas, 9. aprīļa, līdz 8. maijam Liepājas domē apskatāma ceļojošā fotogrāfiju izstāde "Ezeri nākotnei", informē domē.

Izstāde tapusi Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013. gadam līdzfinansētā projekta "Pārrobežu sadarbība ilgtspējīgai ezeru apsaimniekošanai Kurzemē un Lietuvā" laikā.
 
Izstādes fotogrāfijās redzami projektā iesaistīto pārrobežu (Kurzemes un Ziemeļlietuvas) teritoriju ezeri, piemēram, Liepājas, Saldus, Durbes, Sasmakas, Engures u.c. ezeri Kurzemē un Plateļu, Gillius, Kirkilai u.c. ezeri Lietuvā.

Izstādes mērķis ir pievērst plašākas publikas uzmanību tam, cik nozīmīga loma ir ezeru ilgtspējīgai apsaimniekošanai un attīstībai, kā arī parādīt, ka tepat mums līdzās ir tādas dabas vērtības, kuras mums visiem nepieciešams sargāt un saudzēt.

Fotogrāfiju autori ir projekta partneru teritoriju iedzīvotāji – gan amatieri, gan profesionāli fotogrāfi. Izstāde visu projekta ieviešanas laiku (līdz 2014. gada janvāra beigām) ceļos no viena projekta partnera pie nākamā, bet pēc projekta ieviešanas beigām atgriezīsies pie projekta vadošā partnera – Kurzemes plānošanas reģiona.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

aniņš

kas tad nezin ka ezeri ir un viņu ir daudz.tikai tie projekti aizdomīgi naudu saņem tās iestādes kas neko nedara. rezultātā tik bildīšu ekspzīcija vien samocīja. skumji bet fakts sabiedrībai tiek aizmālētas acis.

pirms 5 gadiem, 2013.04.09 17:32

Liepājā