FOTO: Ziemupes Ziemassvētku vecītis Liepājas bērnudārzā "Sprīdītis" saņem bērnu un viņu vecāku sarūpētās dāvanas

Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē (PII) “Sprīdītis” 10. decembra pēcpusdienā pie bērniem viesojās Ziemupes Ziemassvētku vecītis un Rūķupes rūķi. Un ne tādēļ, lai pasniegtu dāvanas bērniem, bet gan lai tās no viņiem saņemtu un nogādātu tām ģimenēm, kurām tas visvairāk nepieciešams.

PII “Sprīdītis” šogad nolēma piedalīties akcijā “Piepildīsim lielo dāvanu maisu”. Iestādes vadītāja Ligita Kleinšmite teic, ka šī iniciatīva uzrunājusi bērnudārza darbiniekus, tādēļ lemts, ka jāiesaistās gan pašiem, gan audzēkņiem.

L. Kleinšmite atklāj, ka “Sprīdītis” jau izsenis piedalās dažādās labdarības akcijās. Iepriekš bērni ziedojuši dzīvnieku patversmēm, iesaistījušies arī labdarības tirdziņos. Šogad, iepazīstoties ar akcijas “Piepildīsim lielo dāvanu maisu” norisi un mērķiem, šķitis – jāpalīdz līdzcilvēkiem mums apkārt.

Ierodoties bērnudārzā, Ziemupes Vecītis vispirms viesojās pie “spurainīšiem”, lai pateiktos par viņu lielo devumu. Ieraugot Vecīti savā grupā, bērni viņu uzņēma ar priekā ieplestām acīm un lielu, platu smaidu.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 13. decembra numurā!

Pievieno komentāru

Liepājā