FOTO: Ziemas peldētāji Liepājā lietainajā svētdienā atklāj jauno sezonu 1

Lietainie laikapstākļi svētdien, 7. oktobrī, nebija šķērslis, lai ziemas peldētāji ļoti kuplā skaitā Liepājas atpūtas vietā "Beberliņi" atklātu jauno sezonu.

Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova stāsta, ka viņa pirmajā tikšanās reizē bija saskaitījusi vismaz 70 dalībniekus.

Jau trešo gadu, sākot ar oktobri, Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “Veloronis” aicina interesentus ik svētdienu pulksten 13 pulcēties atpūtas vietā “Beberliņi”, pie piedzīvojumu parka “Tarzāns”, uz kopīgām ziemas peldēm.

Pērn bija vērojama ļoti liela liepājnieku aktivitāte un vienuviet uz kopīgām peldēm, neskatoties uz laika apstākļiem, svētdienās pulcējās 40 – 70 ziemas peldēšanas interesenti vecumā no 3 – 75 gadiem.
 
Lai pievērstu veselīgam dzīvesveidam un aktīvajai atpūtai arvien vairāk cilvēku, ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas Veselība veicināšanas un Nevalstisko organizāciju projektu konkursā iegūto atbalstu arī šajā ziemas peldēšanas sezonā plānoti tematiskie treniņi. Tematiskajos treniņos arī šogad tiks piesaistīti citi sporta veidu pārstāvji un veselības veicināšanas speciālisti, kas dalīsies savā pieredzē un zināšanās, tādēļ uz treniņiem aicināti ne tikai ziemas peldētāji, bet arī citi interesenti. Ziemas peldētājiem  arī šajā sezonā būs iespēja aukstajā periodā pēc peldes sasildīties pārvietojamā pirtiņā.

Biedrība “VeloRonis” sadarbībā ar Liepājas Sporta pārvaldi un pašvaldības administrācijas Vides veselības un sabiedrības līdzdalības daļu ik gadu janvārī atpūtas vietā “Beberliņi” rīko vērienīgas ziemas peldēšanas sacensības. Arī šogad Liepājas ziemas peldētājiem uzticēts rīkot atklāto Latvijas ziemas peldēšanas čempionātu, kas notiks 2019.gada 26.janvārī. Tādēļ ikkatrs, kurš jūt sevī aicinājumu ne tikai rūdīties, bet arī sportisku garu sacensties ar citiem Latvijas, kā arī ārvalstu ziemas peldētājiem, aicināts regulāri pievienoties treniņiem gan atklātos ūdeņos, gan baseinā, pārstāvot Liepājas vārdu Latvijas čempionātā, kā arī citos ziemas peldēšanas pasākumos un sacensībās citviet. Ar sezonas sacensību kalendāru (gan Latvijas, gan starptautisko) var iepazīties biedrības “VeloRonis” mājas lapā veloronis.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā