Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Vilnītis un Lapiņš kopā ar aktieriem ieskaņo stāstu krājumu

Māra Runguļa Liepājas stāsti "Zaļā menca" atgriezušies Liepājā un pārtapuši par disku un stāstu krājumu "Uz zušiem".

Obligātā literatūra orģinālā veidā atgriežas Liepājas skolās - šādi var raksturot M. Runguļa Liepājas stāstu "Uz zušiem" izdošanu CD formātā.

Disku izdevusi Liepājas speciālā ekonomiskā zona (SEZ) un tā svinīgā atklāšana ar rakstnieka M. Runguļa un SEZ vadības  piedalīšanos notika 14. decembrī Liepājas muzejā.

SEZ pārvaldnieks Jānis Lapiņš diskus svinīgi pasniedza Liepājas izglītības pārvaldes vadītājai Kristīnei Niedrei - Latherei, kura tos nodos Liepājas skolām.

Diska izdošana bijusi jauna pieredze arī Liepājas SEZ valdes priekšsēdētājam Jānim Vilnītim un pārvaldniekam J. Lapiņam, kuri ieskaņoja stāsta "Uz zušiem" zēnu Elmāra un Andra dialogu.

Stāstus ierunājuši Liepājas teātra aktieri Karīna Tatarinova, Sandis Pēcis un Kaspars Kārkliņš. Diskā iekļauta arī Kuģu puikas dziesma no kinofilmas "Nauris" un Jāņa Ivuškāna muzikālās interpretācijas orģināldarbs "Vētra", Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu izpildījumā.


Pievieno komentāru

Liepājā