FOTO: Vilnīša komanda sasauc liepājniekus uz pēcvēlēšanu sapulci 1

Aptuveni 250 liepājnieku 7. jūnija vakarā bija ieradušies uz pēcvēlēšanu tikšanos ar Jāņa Vilnīša komandu. Partijas "Latvijas Reģionu Apvienība" Liepājas komanda  no iedzīvotājiem mēģināja izdibināt, kāda būtu vislabākā Liepājas domes koalīcija.

Uz lūgumu pacelt roku par atbalstu koalīcijas veidošanai ar "Liepājas partiju" tika paceltas daudzas rokas. Taču izskanēja arī aicinājums "Latvijas Reģionu Apvienībai", veidot koalīciju ar "Liepājas partiju" bez U. Seska.

Roku mežs pacēlās arī uz aicinājumu izrādīt atbalstu "Latvijas Reģionu Apvienības" koalīcijai ar "Saskaņu".

Uz tikšanos bija ieradušies arī citu partiju biedri, novēroja portāls.

J. Vilnītis norādīja, ka sarunas ar pašvaldību vēlēšanu uzvarētājiem turpinās un vēl nevar pateikt kādu sadarbības variantu izvēlēsies "Latvijas Reģionu Apvienība" Liepājas komanda. 

VĒLĒŠANU REZULTĀTI LIEPĀJĀ
"Liepājas partija"                                                                                7279 (31,26%)   6 deputātu vietas
Latvijas Reģionu Apvienība                                                                 6787(29,15%)    5 deputātu vietas
"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija                                                  4558 (19,58%)   4 deputātu vietas

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Tā viš būs būt

Vai tiešām te vēl ir jādomā?Vai pieļausim 'Saskaņas "valdīšanu visā Latvijā?Rīgā,Daugavpilī,Rēzeknē un arī Liepājā?Te vispār nav ko domāt Vilnīša partijai.Tie ,kas balsoja par LRA Liepājā,nedomāja ,ka tā saies kopā ar "Saskaņu".
Tad jau būsim drīz atkal tur ,kur bijām pirms1990.gada!

pirms 4 gadiem, 2017.06.09 13:00

Liepājā