FOTO: "Vienotības" līderis Liepājā Ivars Ķervis mazo vēlētāju atbalstu skaidro ar krīzes ietekmi 2

Partija "Vienotība" pašvaldību vēlēšanās Liepājā nepārvarēs 5% barjeru, liecina provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Ekonomiskā krīze valstī, neziņa par "Liepājas metalurga" nākotni un skaļas reklāmas tūkums – šādi mazo vēlētāju atbalstu skaidro I. Ķervis.

"Tas mūs nesatricina. Mēs turpināsim strādāt. Vieglāk būtu strādāt, ja mēs būtu iekļuvuši pašvaldībā, bet deputātu krēsli nav mūsu pašmēķis," vēlēšanu rezultātus vērtē I. Ķervis.

"Kamēr jaunai akai nav atrasta vieta, veco nevajag rakt ciet," iespējamo "Reformu partijas" līdera Jāņa Vilnīša nonākšanu Liepājas mēra krēslā komentē I. Ķervis. "Šobrīd es neredzu Vilnīša kungu kā veiksmīgu Liepājas mēru, jo manā redzējumā gribēšana ir lielāka nekā varēšana," vērtē "Vienotības" Liepājas līderis.

Partija "Vienotība" vēlēšanu rezutātus gaida restorānā "Vecais Kapteinis".

Pievieno komentāru

Komentāri 2

DNS

Pie tik zemas vēlētāju aktivitātes vēlēšanu rezultāti nav leģitīmi !! UN vēl "uzkāries" Cimdars ar visu CVK !! Kaut arī saskaitāmo datu apjoms ir mazāks kā parasti. Pie vainas arī stulbais priekšvēlēšanu aģitācijas likums, kas faktiski smagi ierobežo iedzīvotāju tiesības iegūt informāciju par kandidātiem. Vainīgas arī pašas latviešu partijas, kas visus izdevumus uzlika uz kandidātu maciņiem, finansējot tikai Rīgas sarakstu kampaņas.

pirms 8 gadiem, 2013.06.02 05:56

Liepājā