Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO.VIDEO: Liepājā uzved minimūziklu "Suns un Kaķe", veicinot jauniešus pārvarēt saskarsmes barjeru

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Ceturtdien, 27. decembrī, Liepājas Raiņa 6. vidusskolā notika pasākums "Nāk palīgā Rainis: Suņi ar kaķiem saprasties māk", kura laikā tika uzvests minimūzikls "Suns un Kaķe".

Pasākuma ideja ir veicināt dažādu tautību un sociālo grupu bērnu sadarbību un jauniešu spēju pārvarēt saskarsmes barjeras, kā arī labāk izprast veiksmīgas komunicēšanas nozīmi, vairot savstarpējo iecietību starp vienaudžiem un sabiedrību kopumā, informē pasākuma pārstāvis Mārtiņš Mamis.

Tika izmantota improvizācijas teātra un dziedāšanas pieeja, kas tika apgūtā kopā ar leļļu teātra aktieri Ingaru Gudermani un mūzikas pedagoģi Lieni Breču. Minimūzikla pamatā tika izmantots Raiņa lugas „Suns un Kaķe” teksts. Idejas autore ir Lāsma Sanda Belova no Ventspils, savukārt mūzikas autores ir komponistes Māra Aivare un Maija Volka.

Minimūzikls "Suns un Kaķe" ir iespēja parādīt sevi un sadraudzēties ar citiem izrādes dalībniekiem, izmantojot radošajās darbnīcās radītās zvēru lomas maskas. M. Mamis norāda, ka minimūzikla motoir „Kopā mēs varam sadraudzēties un pieņemt viens otru!”. Izrādē piedalījās dziedošā suņu un kaķu grupa kopā ar mūziķiem Ilonu Balodi - Ūdri un Rolandu Balodi - Ūdri.

Video no minimūzikla skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Liepājā