FOTO, VIDEO: Liepājā atklāj Veselības mēnesi

Sestdien, 2.maijā, Liepājā, Jūrmalas parkā, pie bērnu rotaļu laukuma notika ikgadējais Veselības mēneša atklāšanas pasākums.

Veselības mēnesis tika atklāts ar aptuveni piecu kilometru garu parka skrējienu Liepājas vieglatlētikas kluba vadītāja Reiņa Rozīša un Nike Riga Run trenera Roberta Radičuka vadībā.

Tāpat varēja apgūt nūjošanas pamatus instruktores Ilonas Kilas vadībā. Īpaša nodarbība bija paredzēta jaunajām mammām ar mazuļiem ratiņos – MommyFit kustības vadītāja Veronika Dolgina sniedza paraugdemonstrējumus un aktīvā vingrošanā iesaistīja ikvienu jauno māmiņu, kas vēlas sportiskas aktivitātes.

Pasākumā interesentus gaidīja arī Walking Yoga vadītāja Ilvita Kļaviņa, kas sniedza ieskatu šajā brīvdabas sporta veidā, kas visā pasaulē kļūst par mūsdienīgu un modernu veselīgu kustību.

Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma darbojās arī informācijas telts, kurā varēja saņemt informāciju par Veselības mēneša pasākumiem. Varēja uzzināt arī par Liepājas vieglatlētikas kluba un Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes organizēto tautas sporta sēriju "Izrāviens", kas notiks šajā vasarā, par plānotajiem pasākumiem un kopīgajiem treniņiem, lai sagatavotos sacensībām.

Savukārt Liepājas Novada fonds organizēja vides akciju "Katram savu sīpolloku".


Pievieno komentāru

Liepājā