FOTO.VIDEO: "Fontaine Festival 2015" pirmās nakts uzmanības centrā "Līvi"

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Piektdien, 14. augustā, Liepājā tika aizvadīta festivāla "Fontaine Festival 2015" pirmā diena, kurā lielāko publikas uzmanību izpelnījās leģendārās grupas "Līvi" kāpšana uz skatuves. Festivāls savu desmit gadu jubileju turpinās svinēt arī sestdien.

Ap pulksten 11 vakarā pie kluba "Fontaine Palace" novietotā biļešu busiņa izveidojās ļoti gara rinda, kas beidzās tikai pēc pusnakts, kad jau spēlēja vieni no pirmās dienas galvenajiem viesiem "Dzelzs Vilks". Vasarīgajā augusta naktī par publikas trūkumu pie "Gypsy Camp" skatuves nevarēja sūdzēties. Portāls novēroja, ka vakara gaitā publika īpaši gaidīja "Līvu" atkalredzēšanu uz skatuves.

Bez liekām laika nobīdēm "Līvi" arī pirms diviem naktī kāpa uz festivāla lielās skatuves. Tās sastāvā bija Ainars Virga, Igo, Tomass Kleins, Guntars Mucenieks, Vilnis Krieviņš, Elviss Grodums un Mārtiņš Burkevics. Izskanēja grupas leģendārie hīti.

VIDEO: "Līvi" ar dziesmu "Metāla sirds" festivālā "Fontaine Festival"
VIDEO: Elviss Grodums un "Līvi" festivālā "Fontaine Festival"

Tikmēr pirms tam klubā spēlēja Rīgas grupa "Velvet Supernova", kura atzina, ka "Fontaine Festival" ir viens no lieliskākajiem festivāliem.

Sestdien uz "Gypsy Camp" skatuves pulksten 19.30 pirmais ustāsies "Triānas parks", pec tam gaidāmi "Rebel Riot", "John E Vistic Experience", "Starlight Searchers" un "Opus Pro". Savukārt klubā spēlēs "Dead Rats" un "The Big Bluff".


Pievieno komentāru

Liepājā