FOTO.VIDEO: Festivāls "LMT Summer Sound" pirmajā dienā lutina savus apmeklētājus

Festivāls "LMT Summer Sound" savus apmeklētājus piektdien, 29. jūlijā, lutināja ar brīnišķīgiem laikapstākļiem, dažādām izklaidēm un, protams, muzikālajām apvienībām. Apmeklētāju bija daudz un visi baudīja festivāla piedāvātos labumus.

Portāls novēroja, ka festivāla pirmajā dienā visvairāk publiku uzspridzināt izdevās "Bermundu divstūrim". Uz to parks pie "Aldara" skatuves bija ļaužu pārpildīts, kuri nepacietībā dega dzirdēt apvienības grāvējus. Video skatīt šeit.

Bez uzmanības nepalika arī vācu puišu duets "Milky Chance", kas bija pirmās dienas vieni no galvenajiem viesiem. Aizkustināja arī Ukrainas grupa "Okean Elzy", kas naktī spēlēja pēdējie uz lielās skatuves.

Festivāls sestdien turpinās no pusdienas laika. Vakarā uz lielās skatuves uzstāsies daudzsološais beļģu dīdžejs "Lost Frequences" un angļu mūziķis Kings Čārlzs.Sestdien gaidīta būs arī "Carnival Youth" uzstāšanās.

Visu otrās dienas programmu skatīt šeit.

Festivāla vienas dienas biļetes cena ir 25 eiro un telts vietas biļetes cena ir desmit eiro. Biļetes ir pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs un internetā, tās būs iespējams iegādāties arī pie festivāla ieejas.

Pievieno komentāru

Liepājā