FOTO: Vasaras saulgriežu tirdziņš Rožu laukumā

Trīs dienu garumā – 19., 20. un 21. jūnijā – Liepājas Rožu laukums pārvērtīsies par vietu, kur virmo Līgo svētku noskaņa, jo katru dienu no plkst.9.00 līdz 17.00 ikvienam šeit būs iespēja gatavoties saulgriežu atzīmēšanai, jau laicīgi sarūpējot visu nepieciešamo gan svētku galdam, gan dažādām svētku aktivitātēm, informē rīkotāji.

Portāls paviesojās tirdziņā piektdien. Piedāvājam foto!

Kā jau latviešiem ierasts, tad saulgriežus atzīmē ne vien ar jautrām izdarībām, bet arī ar bagātīgi uzklātu galdu. Tirdziņā būs iespēja iegādāties Latvijā brūvētu alu un kvasu, sieru, kūpinātas zivis un gaļu, lauku maizīti, sklandraušus un tortes, sukādes, mājas vīnu, zemenes, medu, saldējumu, konfektes un vārītos krēmus, kā arī dažādus citus labumus, kurus sarūpējuši mājražotāji no Liepājas, Kuldīgas, Talsu, Siguldas, Tukuma un citiem rajoniem.

Gatavojoties svētkiem, tirdziņā varēs iegādāties skaistus lina galdautus, koka izstrādājumus, rožu stādus un smaržīgas jāņuzāles, kas noderēs svinību vietas iekārtošanai. Kad galds ir piepildīts un svētku vieta saposta, nedrīkst aizmirst arī par pašu svētku svinētāju izrotāšanos, tādēļ tirdziņā varēs sarūpēt noderīgas lietas gan sev, gan dāvanām – Latvijā ražotu kosmētiku, brīnišķīgas šalles, cepures, rotas no akmens, pērlēm, sudraba un ziediem, kā arī, protams, ozollapu un ziedu vainagus. Lai līgošana jautrāka, tirdziņā tiks piedāvāti arī mūzikas ieraksti lustīgam svētku noskaņojumam.

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina apvienot vairākas patīkamas lietas, un ne tik vien rosīties pa Līgo svētku tirdziņu Rožu laukumā, bet iegriesties arī Biedrības nama foajē, lai aplūkotu greznu īrisu ziedu izstādi.

Pievieno komentāru

Liepājā