Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Tiekas Radošuma sacensībās

Pirmdiena, 28. janvāris, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā bija īpaša diena, jo tur notika dažādas aktivitātes par godu Draudzīgajam aicinājumam.

Portāls tur paviesojās brīdi, kad notika Radošuma sacensības ar citu Liepājas skolu 8. klašu komandām.

Kā zināms, 1935.gada 28.janvārī Kārlis Ulmanis aicināja savai skolai dāvināt grāmatas, mākslas darbus, sporta inventāru, mūzikas instrumentus – visu, "kas palīdz attīstīt dziņu pēc gaismas, pēc gara un prāta izkopšanas". Tā radās Draudzīgais aicinājums.

Katru gadu tas Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā tiek pieminēts citādi, bet viena tradīcija ir nemainīga jau vairākus gadus – tas ir draudzīgais gājiens, kad visi vidusskolēni veido dzīvo ķēdi.

Jau otro gadu skolā par vienu no prioritātēm izvirzīts radošums – skolotāji apgūst jaunas mācību darba metodes, tiek organizēti pasākumi. Skola šobrīd ir Kurzemē vienīgā projekta "Radošuma Pils" pilotskola.

Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskola rudenī svinēs savu 75. dzimšanas dienu.

Pievieno komentāru

Liepājā