FOTO: Tehnikums saņem kartingu no "LMT Autosporta akadēmijas" 2

Trešdien, 13. aprīlī, PIKC “Liepājas Valsts tehnikuma” kartinga komanda “LVT Race team” Vānes ielas mācību korpusā saņēma kartingu no "LMT Autosporta akadēmijas" vadītāja Dainara Danberga. Pasākumā piedalījās arī jaunais autosportists Mārtiņš Sesks un motosportists Lauris Freibergs.   

PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” startēja LMT  Autosporta akadēmijas izsludinātajā projektu konkursā “LMT Autosporta Akadēmijas kartingu kauss”. Pieteikumus dalībai bija iesniegušas 28 mācību iestādes, no kurām izraudzītas 11, kas saņems “TK Senior” klases kartingu dalībai “ProKart” sacensībās 2016.gada sezonā, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde.

Sacensību nolikums paredz, ka kartinga komandas sastāvā jābūt vismaz pieciem dalībniekiem. Jaunieši komandai piesaistīti no dažādām specialitātēm, ne tikai no automehāniķa specializācijas. PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” komandā kopā būs desmit dalībnieki ar skolotāju Edgaru Vesperu priekšgalā kā komandas vadītāju. Kartingu sacensībās vadīs Arnis Dreimanis vai Brendons Bunka, par tā gatavību sacensībām rūpēsies Artis Ģēģeris, Salvis Štamers, Valters Pirktiņš un Mārcis Žvinklis. Par komandas nokļūšanu sacensībās un visu nepieciešamo sagādās topošais loģistikas speciālists Edgars Žīle. Bet par mārketinga aktivitātēm un komandas fanu organizēšanu rūpēsies Jolanta Barane un Endija Spirģe.

Komandai ar šo kartingu 2016. gada sezonā jāpiedalās apmācībās, treniņos, izmēģinājuma braucienos u.c. autosporta aktivitātēs, kā arī “ProKart” kartingu Kausa sacensībās Latvijas teritorijā, startējot Tautas klasē. Skolai obligāti jāpiedalās piecās Latvijas Auto federācijas rīkotajās “ProKart” sacensībās: 21.maijā Kandavā, 11.jūnijā Madonā, 2.jūlijā SK333 Ropažos, 10.septembrī Jelgavā un 1.oktobrī SK333 Ropažos. Dalība pārējās sacensībās ir komandas izvēles ziņā.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Es

SUPER! - jaunas telpas, jaunas sejas, jauni notikumi... Lai veicas jauniešiem!

pirms 5 gadiem, 2016.04.13 22:33

Nezinītis

Ļoti gribētos zināt pēc kādiem kritērijiem tika atlasīta komanda? Cik tad labi braucēji izvēlēti? Zinu tikai to, ka daži labi braucēji nemaz nebija uzrunāti...

pirms 5 gadiem, 2016.04.14 21:35

Liepājā