Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Tautas deju festivāls "Aprīļa pilieni"

Sestdien, 18. aprīlī, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notika jau 11. Tautas deju festivāls "Aprīļa pilieni".

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kvēle" un tā vadītāja Ingrīda Lūka festivālā kopā aicināja tautas deju kolektīvus no Liepājas, Tukuma un Rīgas.

11. Tautas deju festivālā par ceļojošo balvu “Aprīļa pilieni” cīnījās un koncertā skatītājus priecēja Tukuma mākslas skolas Tautas deju kolektīvs „Luste” (vadītāja Madara Augule), VEF Kultūras pils Tautas deju ansamblis “Dardedze” (vadītāja Ilze Kronberga), Rīgas Celtniecības koledžas jauniešu deju kolektīvs „Austris” (vadītāja Elita Treilone), SIA Arodbiedrību kluba „Vecrīga” Tautas deju ansamblis „Rīdzenieks” (vadītāja Egita Klieģe) un vidējās paaudzes deju kolektīvs „Rīdzenieks” (vadītājs Viesturs Virza), Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības „Kultūras pils “Ziemeļblāzma”” vidējās paaudzes deju kolektīvs „Auda” (vadītāja Nadīna Neimane-Gardoviča) un jauniešu deju kolektīvs „Bitīte” (vadītājs Andris Bergmanis, repetitors Juris Čakans), Profesionālās izglītības kompetences centra “Liepājas Valsts tehnikums” jauniešu deju kolektīvs “Odziņa” (vadītāja Inta Āboliņa) un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kvēle” (vadītāja Ingrīda Lūka).

Piedāvājam foto!

Pievieno komentāru

Liepājā