FOTO: Skolu kori sacenšas Liepājai par godu

Otrdien, 17. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā notika skolu dziesmu kari "Dziedi Liepājai!".

Tajos piedalījās sešu izglītības iestāžu izveidotie kori 16-20 skolēnu sastāvā no dažādām klasēm, kuri izpildīja dziesmu par Liepāju.

Pasākumā piedalījās Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, Raiņa 6. vidusskolas, J. Čakstes 10. vidusskolas, Liepājas Valsts ģimnāzijas, Liepājas Valsts tehnikuma un 8. vidusskolas kori.

Kora karu Grand Prix ieguva J.Čakstes Liepājas 10. vidusskolas koris ar liepājnieku Guntara Rača un Ulda Marhiļēviča dziesmu “Tava sirds ir manas mājas”, 1. vietu – Liepājas Valsts 1. ģimnāzija ar dziesmu no ansambļa “Zodiaks” repertuāra “Pūt, vējiņi”, 2. vietu – Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolas koris ar pašu komponētās dziesmas pirmatskaņojumu, trešo – Liepājas 8. vidusskolas koris ar Guntara Rača un Ulda Marhiļēviča dziesmu “Iedomājies”.

Piedāvājam foto!

Šī aktivitāte notika "Radošuma dienu" laikā.

Kā ziņots, no 9. līdz 18. martam par godu Liepājas 390. dzimšanas dienai Liepājas skolās, profesionālās izglītības iestādēs un bērnudārzos notiek "Radošuma dienas", kuras Izglītības pārvalde rīko jau trešo gadu sadarbībā ar mācību priekšmetu metodiskajām apvienībām, Liepājas bērnu un jaunatnes centru un Liepājas skolēnu domi – šogad ar mērķi rosināt radošumu bērnos un jauniešos.

Radošuma dienas noslēgsies 18.martā plkst.12.00 J.Čakstes laukumā ar Flashmob akciju "Sadosimies rokās, liepājniek!", kurā kopīgā dziesmā Liepājai vienosies izglītības iestāžu bērni un pedagogi. 

Plašāk varēs lasīt arī 20. marta "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Liepājā