FOTO: "Sidrabvilnis" kopā ar draugiem izdejo jubilejas koncertu 4

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra senioru deju kolektīvs “Sidrabvilnis” sestdien, 10. oktobrī, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē savu jubileju svinēja ar koncertu “10 gadus uz viļņa”.

Jubilejas reizē “Sidrabvilnis” kopā ar saviem draugiem no dažādu Latvijas novadu senioru deju kolektīviem izdejoja krāšņu koncertu, atsaucot atmiņā gan savas pirmās dejas, kas sākotnējā sastāvā dejotas pirms desmit gadiem, gan ļaujot skatītājiem novērtēt arī jaunapgūtos deju soļus.

Kopā ar liepājniekiem – Ingrīdas Lūkas vadīto SDK “Sidrabvilnis” un VPDK “Kvēle” - koncertā piedalījās senioru deju kolektīvi “SenKurzeme” (vadītāja Indra Zarāne) no Ventspils, “Druvas seniori” (vadītājs Kārlis Ērglis) no Saldus pagasta Druvas, “Trumpe” (vadītāja Ingrīda Lūka”) no Durbes novada Lieģiem, “Ziemeļblāzma” (vadītāja Gundega Prancāne) un “Sendancis” (vadītājs Viesturs Virza) no Rīgas.

Kolektīva vadītāja Ingrīda Lūka apliecina, ka senioru deju kolektīvam “Sidrabvilnis” viss ir pa spēkam: “Mūsu gribasspēks, enerģija, dullums un spars ved mūs uz priekšu! Ja kāds vēlas mums pievienoties, laipni gaidām savā kolektīvā!”.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Klau,

tu ta ka no jumta nokritis...i dejot drīkst,un dziedāt un dzert drīkst, un pīpēt un kārtis spēlēt un ar seksu arī nodarboties. Vajag tik izlemt ar ko sākt :)))

pirms 12 dienām, 2020.10.14 11:03

"Lugas māsa" Rucavā

Jā, Liepājā drīkst. Nav ierobežojumu...pagaidām. Lai veiksmīga jaunā sezona!!!

pirms 15 dienām, 2020.10.11 19:00

Jauki

Liepājā visu drīkst, bet vai tie atbraucēji ar drīkstēja. Un kā tad veco ļaužu risku grupa, uz veikalu ejot jums īpašu laiku, bet dancāt vienmēr un visur.
Jau jau ir ierobežojumi, tad atsakāmie no izklaidēm visi, vai pēc izklaidēm sēžam mājās un novērojamies, nevis ejam uz darbu un apdraudam citus.

pirms 13 dienām, 2020.10.13 15:21

Liepājā