FOTO: SIA "Kolumbija Ltd" saņem sakoptākā ostas uzņēmuma titulu

Trešdien pie Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) uzņēmuma SIA "Kolumbija Ltd" Liepājā, Roņu ielā 6, notika sakoptāko Liepājas ostas uzņēmumu sumināšana.

Par sakoptāko atzina tieši SIA "Kolumbija Ltd".

Žūrijas komisija izvērtēja ostas uzņēmumu teritorijas un vērtēja gan vispārējo sakoptību, gan atkritumu savākšanu, gan atpūtas vietu, karogu, ziedu kompozīciju un dizaina elementu esamību.

Kā zināms, LSEZ SIA "Kolumbija Ltd" tagad ne tikai zivis pārstrādā, bet arī audzē.

Atzinības rakstus un piemiņas balvas - stikla mākslinieces Ivetas Brences darinātus autordarbus - stikla kuģīšus saņēma arī SIA „Cemex”, LSEZ SIA ,,Terrabalt”,  LSEZ „Baltic Transhipment Center” SIA un  LSEZ AS,, Liepājas osta LM”.

LSEZ pārvaldnieks Guntars Krieviņš, sveicot uzvarētāju, atzina, ka ir svarīgi veicināt, lai vide ostas uzņēmumos būtu sakopta un ir prieks par katru uzņēmumu, kas rūpējas par teritoriju labiekārtošanu, atpazīstamību un vides objektiem. Katra sakārtota un glīta teritorija ir stimuls pacensties arī pārējiem.

Igors Krupņiks, LSEZ SIA „Kolumbija Ltd” valdes loceklis: „Mums ir ļoti svarīgi kāda vide ir uzņēmumā, kurā tu pavadu lielu daļa sava laika. Svarīgi, lai ikviens uzņēmuma darbinieks šeit justos labi un patīkami būtu arī viesiem. Ir svarīgi, lai teritorija būtu tīra, sakārtota, glīta. Tas rada noskaņojumu un veicina arī higiēnas un kārtības ievērošanu katrā darbavieta. Nevar ražot kvalitatīvu produkciju nesakoptā vidē. Protams, ļoti patīkami, ka to pamana un novērtē arī citi.”

Pievieno komentāru

Liepājā