Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Sesks paliek pie Liepājas "stūres" 2

Par Liepājas domes priekšsēdētāju piektdien, 21. jūnijā, jau uz piekto termiņu pēc kārtas ievēlēts Uldis Sesks no "Liepājas partijas".

Par viņu nobalsoja 10 deputāti - visi no "Liepājas partijas" un "Saskaņas centra". Pret balsoja visi "Reformu partijas" deputāti.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja amatam tika izvirzīti divi kandidāti, taču deputātiem balsošanai tika piedāvāta tikai U. Seska kandidatūra, jo Gunārs Ansiņš, kuru šim amatam izvirzīja "Reformu partijas" deputāts Ģirts Kronbergs, savu kandidatūru atsauca.

U. Sesks Liepājas domi vada jau no 1997. gada 19. marta. U. Seska CV šeit.

Pēc ievēlēšanas U. Sesks pateicās par uzticību un aicināja visus kopā strādāt Liepājas labā un "nevilkt nekādas treknas līnijas, kur mēs nesadarbosimies".

U. Sesks izteica cerību, ka domes sēdēm nav jābūt tikai skatuvei, kur "izrādīties", bet visiem kopā strādājot, īstenot vēlētājiem dotos solījumus.

Viņš uzsvēra, ka nozīmīgākie darbi būs saistīti ar problēmām "Liepājas metalurgā", darbs pie investīciju piesaistes Liepājai, kā arī "strādāt ne tikai statistikas rādītājiem", bet tā, lai to izjūt ikviens liepājnieks - sakārtot mikrorajonus, uzlabot sabiedrisko transportu u.c.

U. Sesks solīja, ka viņam neesot nolūka ignorēt opozīcijā esošo "Reformu partiju", ja tā sniegs konstruktīvus priekšlikumus.

Uzrunas noslēgumā U. Sesks atgādināja par gaidāmajiem Līgo svētkiem un pasniedza savam politiskajam oponentam J. Vilnītim ozollapu vainagu.

Kā zināms, Liepājas domē no "Liepājas partijas" ievēlēti Uldis Sesks, Gunārs Ansiņš, Silva Golde, Helvijs Valcis, Vilnis Vitkovskis, Māris Ceirulis un Valdis Skujiņš.

No politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" Jurijs Hadarovičs, Naums Vorobeičiks un Romans Miloslavskis.

Opozīcijā darbosies "Reformu partija" - Jānis Vilnītis, Ģirts Kronbergs, Atis Deksnis, Linda Matisone un Laila Atiķe.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Liepājā