FOTO: Saka paldies par labajiem darbiem Liepājai

Piedāvājam foto no Liepājas Olimpiskā centra, kur trešdien, 18. martā, pilsētas 390. dzimšanas dienā notika nu jau par tradīciju kļuvušais pasākums "Goda un Gada liepājnieks".

Tajā sumināti tie liepājnieki, kuri var lepoties ar pamanāmu, nozīmīgu un sabiedrībā novērtētu veikumu Liepājas labā 2014. gadā.

Par Goda liepājnieku Apbalvojumu konsultatīvā padome izvirzīja Jēkabu Ozoliņu, diriģentu, mūzikas pedagogu, aranžētāju – par mūža ieguldījumu Liepājas un latviešu nacionālās mūzikas un kultūras vērtību radīšanā, kopšanā un popularizēšanā, kā arī ilggadēju un profesionālu pedagoģisko darbību.

Gada Liepājnieku 2014 TOP 15

Ilze BALODE, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora "Laiks" dibinātāja un diriģente, Em.Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas skolotāja, zēnu kora diriģente – par iegūto sudraba medaļu 8.Pasaules koru olimpiādes Čempionu konkursā jaukto koru kategorijā.

Nora BRŪDERE, Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" vadītāja – par ieguldījumu dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" darbības uzsākšanā un aktivitātēm, rosinot sabiedrībā atbildību par dzīvniekiem.

Māris DUKA, remontstrādnieks Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē "Pasaciņa" – par iniciatīvu un personīgo ieguldījumu, veidojot mājīgu, sakārtotu un gaumīgu vidi bērnudārzā "Pasaciņa".

Vita IESALNIECE, Dzīvokļu ĪB "Vītolu 6" valdes priekšsēdētāja – par neatlaidīgu darbu, sakārtojot namu Vītolu ielā 6/10 un iegūstot 1. vietu konkursā "Latvijas energoefektīvākā daudzdzīvokļu māja 2014".

Tatjana JAREMČUKA, biedrības "Liepājas Modes un Mākslas Studija" valdes priekšsēdētāja – par Liepājas modes svētku organizēšanu 2014.gadā.

Zigurds KIRHNERS, SIA "Firma UPTK" valdes loceklis – par bērnudārza "Pienenīte" un Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas renovācijas darbu sekmīgu organizēšanu un vadīšanu.

Atvars LAKSTĪGALA
, VSIA Liepājas Simfoniskais orķestris galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs – par nomināciju Lielajai Mūzikas balvai ar Ludviga van Bēthovena Trešās simfonijas atskaņojumu Vidzemes koncertzālē "Cēsis".

Herberts LAUKŠTEINS, SIA "Liepājas teātris" valdes loceklis – par Liepājas teātra izcilajiem sasniegumiem "Spēlmaņu nakts" nominācijās 2014.gadā.

Dzintra LITAVNIECE, SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" Kurzemes Uroloģijas centra vadītāja, uroloģe – ķīmijterapeite – par Kurzemes Uroloģijas centra izveidi Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Jānis PREISS, vindsērfinga sportists – par augstiem sasniegumiem vindsērfingā 2014. gadā -  1. vietu Eiropas kausa kopvērtējumā, 1. vietu pasaules čempionātā vecumā virs 35 gadiem un Liepājas vārda popularizēšanu pasaulē.

Ilze Elizabete RASA, radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" vadītāja – par radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" izveidi un tās aktīvu darbību 2014. gadā.

Ilze VALCE, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauniešu kora "INTIS" dibinātāja un diriģente, Liepājas Universitātes sieviešu kora "Atbalss" diriģente – par iegūto sudraba medaļu 8.Pasaules koru olimpiādes Čempionu konkursā jaukto koru kategorijā un garīgās mūzikas kategorijā.

Pēteris VALDMANIS
, SIA "LDC Datortehnika" direktors, vieglatlēts – par iegūto Pasaules čempiona titulu augstlēkšanā Pasaules čempionātā senioriem Budapeštā.

Māris VERPAKOVSKIS, futbola kluba "Liepāja" prezidents – par uzņēmību, atjaunojot un vadot futbola klubu "Liepāja".

Andris VĒTRA, mākslinieks un Liepājas teātra video mākslinieks – par aktīvu un radošu  darbu, veidojot projekcijas un video materiālus Liepājas teātra izrādēm un Liepājai nozīmīgiem pasākumiem.

Andris Vētra saņēma balvu arī kā populārākais liepājnieks, kuru noteica interneta balsojumā.

Pievieno komentāru

Liepājā