FOTO: Sajūsmina "Izgaismotā Liepāja"

Trešdienas, 21. oktobra, vakarā Liepājas ielas bija pilnas ļaužu, kuri pauda sajūsmu par pastaigā "Izgaismotā Liepāja" redzēto.

Pasākumā priecēs vairāk nekā 20 gaismas objekti, instalācijas un priekšnesumi. Četru dienu garumā katru vakaru liepājnieki un pilsētas viesi var aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt īpaši radītu gaismas objektu maršrutu.

Jau vēstījām, ka pastaigas "Izgaismotā Liepāja" objekti būs apskatāmi katru pasākuma dienu no pulksten 19 līdz 23. Tāpat šajā laikā Liepājas restorāni un kafejnīcas ir sagatavojušas īpašus piedāvājumus.

Gan ceturtdienas vakarā, gan nākamajos divos vakaros apmeklētāji var izbaudīt papildu iespējas - izbraucienu ar izgaismotu plostu pa kanālu no “Makšķernieku namiņa”,  skatīt multimediālo performanci "Dzīvās gleznas. Simbolisms" Liepājas muzejā, izbraukt ar izgaismotajiem tramvajiem, kā arī pievienoties bezmaksas ekskursijām gida pavadībā (tikšanās pie koncertzāles “Lielais dzintars”) un labāk iepazīt Liepāju.

Ceturtdien, 22. oktobrī, pulksten 19 būs pastaiga latviešu valodā, piektdien, 23. oktobrī, pulksten 19 - latviešu un krievu valodā, bet sestdien, 24. oktobrī, pulksten 19 latviešu un angļu valodā.

Pievieno komentāru

Liepājā