FOTO: Sajūsmā par lielisko balvu

Pirms Skolotāju dienas laikraksts “Kursas Laiks” un portāls “Rekurzeme.lv” rosināja iesaistīties konkursā “Meklējam lielisko skolotāju”, piesakot gan bijušos, gan esošos pedagogus. Visvairāk atsauksmju gan no bijušajiem audzēkņiem, gan tagad apmācāmajiem saņēmām par Liepājas Valsts tehnikuma pedagoģi Ingu Vasermani. Balvā – izbrauciens pa Liepāju ar elektrovelosipēdiem no “Blue Shock Bike”.

“Žēl, ka daži no šopavasar “izlaistajiem” nevarēja ierasties slimības vai attāluma dēļ, jo pavadījām tiešām ļoti interesantu pēcpusdienu un baudījām atkalredzēšanos,” atzina I. Vasermane.  Pēc satikšanās pie Liepājas Latviešu biedrības nama, kur klase jūnijā svinēja savu izlaidumu, īsu instruktāžu, kā vadīt elektrovelosipēdu, grupa saņēma no uzņēmuma “Blue Shock Bike” pārstāvja Arta Daugina.

I. Vasermane neslēpj, ka, iemēģinot braucamo, apmetot pāris loku Rožu laukumam, nav pametusi sajūta, ka braucamrīks ar jaudīgo uzrāvienu tik vienkārši vadīšanai vis nepadodas. “Bet pamazām jau iemanījāmies. Podziņas piespiešana, kas liek velosipēdam traukties ātrāk, bija lielākais prieks visa turpmākā brauciena laikā.”

Vairāku stundu piedzīvojums sācies ar slaida loka izmešanu cauri pilsētas centram, turpinājies pa Zirņu ielas veloceliņu, tad līdz Klaipēdas ielai, pa Jūrmalas parku un Kūrmājas prospektu atpakaļ pa līdz promenādei. Atmiņai par oriģināli pavadīto svētdienu tapušas fotogrāfijas pie “I Love Liepāja” sienas un pie bijušās RTU Liepājas filiāles profesionālās vidusskolas (tagad – Liepājas Universitātes) ēkas K. Valdemāra ielā, kur savulaik klase uzsākusi mācības. Vēlāk aizbraukuši līdz “Blue Shock Bike” darbnīcai, kur tās īpašnieks pastāstījis par biznesa aizsākumiem.

“Esam ļoti priecīgi un no visas sirds pateicīgi par radīto iespēju! Elektrodivriteņu izbrauciens ir vērtīgs un jautrs klases pasākums. Mums patiešām ļoti patika un nolēmām to pavasarī atkārtot,” pēc pasākuma sajūsmu neslēpa pedagoģe.

Pievieno komentāru

Liepājā