FOTO: RTU LF studenti prezentē projekta laikā gūtās atziņas

Piektdien, 8. martā, Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiāles studiju programmas "Uzņēmējdarbības un vadīšana" 1. un 2. kursa studenti prezentēja savas atziņas, kas gūtas sadarbojoties ar "Kurzemes biznesa inkubatora" uzņēmumiem, veicot tirgus izpēti un pildot citus uzņēmumu vadītāju dotos uzdevumus.

Studiju projekta "Uzņēmumu darbības pilnveide" ideja – uzņēmumi piedāvā studentiem risināšanai savas problēmas vai kādas situācijas analīzi, skaidro projekta vadītāja Svetlana Ivanova. Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiāle sadarbībā ar Inholland universitāti un Bredas universitāti Nīderlandē strādā pie studiju procesa pilnveides. Projektā piedalās profesionālā bakalaura studiju programmas "Uzņēmējdarbība un vadīšana" 1. un 2. kursa, kā arī koledžas studiju programmas "Uzņēmējdarbība un vadīšana" 1. kursa dienas nodaļas studenti.

Studenti tika sadalīti grupās, kas strādāja pie uzņēmumu deleģēto problēmo risinājumiem. "Ieguvums no šī projekta studentiem ir tāds, ka viņi darbojas ar reālām problēmām, nevis auditorijas uzdevumiem," uzskata S. Ivanova.

Atklājot pasākumu, RTU LF direktors Voldemārs Kārkliņš un studenti sveica klātesošās sievietes 8. marta svētkos.

Plašāk lasiet nākamajā "Kursas Laiks" numurā pirmdien, 11. martā.

Pievieno komentāru

Liepājā