FOTO: "Roņi" Liepājā cīnās par Latvijas čempionāta godalgām

Liepājas atpūtas vietā “Beberliņi” sestdien, 27. janvārī, noslēdzās XIV Latvijas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts. Šogad sacensībās sešu distanču peldējumos no 25 līdz 450 metriem ar laika kontroli startēja 208 dalībnieki no kuriem 34 bija Liepājas roņi.

Liepājas ziemas peldētājus apvienojošās biedrības "Veloronis" vadītāja Inga Krivcova pastāstīja, ka tik daudz Liepājas roņu sacensībās piedalās pirmoreiz. Savukārt čempionāta tālākais viesis Davādorjs Šagdarsurens (Davaadorj Shagdarsuren) caur Baltkrieviju uz Liepāju mēroja aptuveni 7 000 kilometru no Mongolijas.

XIV Latvijas atklātā ziemas peldēšanas čempionāta 450 metru distancē starp visām vecuma grupām tāpat kā pērn visātrākais bija rīdzinieks Jānis Buna, kurš uzlaboja pagājušā gada sniegumu, attālumu nopeldot septiņās minūtēs un 13 sekundēs. Arī 200 metrus starp visām vecuma grupām visātrāk nopeldēja J. Buna.

Dāmu konkurencē uzvaras laurus ziemas peldēšanas čempionātā 200 metru distancē plūca Agate Ādiņa no Grobiņas ar laiku 4 minūtes 54 sekundes.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 1. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Liepājā