Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Raimonds Vējonis Liepājā pasniedz Nodrošinājuma pavēlniecības 1. Reģionālā nodrošinājuma centra karogu

Liepājā piektdien no rīta notika Nodrošinājuma pavēlniecības 1.Reģionālā nodrošinājuma centra karoga svinīgā pasniegšanas ceremonija, kurā piedalījās Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris Leonīds Kalniņš un citi aicinātie viesi, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Nodrošinājuma pavēlniecība ir izveidota 2001.gada 1.februārī ar mērķi radīt NATO prasībām atbilstošu Nacionālo bruņoto spēku nodrošinājuma sistēmu, centralizējot nodrošinājuma funkciju izpildi, kā arī nodrošinājuma sistēmas, struktūras, darbības un ekipējuma savietojamību ar NATO, liekot uzsvaru uz Latvijas nacionālo resursu ekonomisku un mērķtiecīgu izmantošanu.

Nodrošinājuma pavēlniecības galvenie uzdevumi ir Nacionālo bruņoto spēku vienību nodrošināšana ar uzdevumu izpildei nepieciešamajiem materiāli tehniskajiem līdzekļiem un visa veida pakalpojumiem. Nodrošinājuma pavēlniecības devīze ir "Mēs nodrošinām uzvaru".

Nodrošinājuma pavēlniecības pakļautībā ir trīs reģionālie nodrošinājuma centri.

1.Reģionālā nodrošinājuma centra galvenais uzdevums ir tiešā atbalsta sniegšana Jūras spēkiem un citām Nacionālo bruņoto spēku vienībām. No šā gada 10.aprīļa 1.Reģionālā nodrošinājuma centra komandieris ir Magnuss Līcis.

Uz karoga ir attēlota vienības devīze "Tēvu zemes mīlestību, mēs ar darbiem radīsim". Devīze aizgūta no 1.Liepājas kājnieku pulka, kas bija kā vienība Kurzemes divīzijas sastāvā no tās dibināšanas brīža 1919. līdz 1940. gadam.

Pievieno komentāru

Liepājā