FOTO: Rada košus un krāsainus pavasara gleznojumus

Sestdien, 4. aprīlī, Liepājas teātra trešajā stāvā radošās pilnveides studija "Mākslas Pasāža RADI" aicināja uz savas piektās izstādes "Pavasara krāsas" atklāšanas svētkiem.

Piedāvājam foto!

Darbu autori ir radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI"audzēkņi vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Izstādē aplūkojamie gleznojumi ir tapuši, iedvesmojoties no gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas mākslas darbiem. Audzēkņi kopā ar studijas vadītāju apmeklēja Liepājas muzejā mākslinieces izstādi. Skaistās krāsas, neparastie motīvi iedvesmoja bērnus un jauniešus radīt košus un krāsainus pavasara gleznojumus. Darbu gleznošanas procesā tika studēti Kristīnes Luīzes Avotiņas raksturāgākie krāsu salikumi, triepieni, kompozīcijas elementi un citi izteiksmes līdzekļi, audzēkņi eksperimentēja ar dažādām jauktām gleznieciskajām tehnikām, kā rezultātā izstādē "Pavasara krāsas" ir aplūkojami vairāk kā trīsdesmit mākslas darbi, kas gleznoti gan uz A3 formāta papīra, gan arī dažāda formāta gleznas, kas gleznotas uz audekla.

Studijas vadītāja Ilze Elizabete Rasa: "Šī ir jau ir piektā studijas audzēkņu darbu izstāde, kura ar savām krāsām un pavasarīgo noskaņu iepriecinās liepājniekus. Bērni un jaunieši ar lielu aizrautību gleznoja pavasara motīvus, izvēloties izteikti košu un dzīvespriecīgu krāsu salikumus savās kompozīcijās. Darba procesu  un rezultātu var raksturot pāris vārdos – aizrautība un pavasarīgs prieks."

Izstāde Liepājas teātrī būs apskatāma līdz 4. maijam.

Pievieno komentāru

Liepājā