Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Pasākumā "Zelta griezums" saņem izcilības apbalvojumus 1

21. novembra vakarā norisinājās gadskārtējais Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) profesionālās izcilības apbalvojuma "Zelta griezums" pasākums.

Šajā gadā apbalvojumi par veiksmīgu un radošu darbību laikmetīgajā mākslā tika piešķirti Egonam Perševicam, kā arī Uldim Rubezim, savukārt Dace Dēliņa-Lipska saņēma apbalvojumu par veiksmīgu un radošu darbību mākslā. Apbalvojumus saņēma arī Aija Engelmane par mūža ieguldījumu Liepājas kultūrvides un mūzikas izglītības attīstībā, Ilze Valce par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas dziesmu svētku tradīcijas saglabāšanā un mūzikas izglītības attīstībā, kā arī Jānis Lūsēns par nozīmīgu ieguldījumu mūzikā un kultūrvides attīstībā.

Godināts tika arī Jānis Blunavs par izgudrojumu "Turētājs nenožuvušu gleznu transportēšanai" un patenta iegūšanu, kā arī Smaida Rubeze par profesionālās izcilības apbalvojuma "Zelta griezums" iedibināšanu.

LMMDV pasākumu un izcilību godināšanu ir iedibinājusi kopš 2008. gada. Apbalvojums "Zelta griezums" tiek pasniegts reizi gadā, un nominanti saņem īpaši izgatavotu piemiņas balvu. Pasākums tika iedibināts ar mērķi runāt par radošo izcilību, par tiekšanos pēc ideālā, proporcionālā un skaistā. Ideja paredz apzināšanos, ka lietu kopums veido perfektu un skaistu kopainu. Šādi LMMDV aktualizē gan mākslas lomu sociālekonomiskajā situācijā, gan radošā potenciāla apzināšanās nepieciešamību un estētisko vērtību saglabāšanas nepieciešamību.

Portāls piedāvā ieskatu pasākumā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

IKV"D"

Visus nominantus, daudz maz varētu akceptēt, bet Blunava kungs gan nesaprotami ! Caurmērot vēs un nesirsnīgs, būvēts mehaniski pasākums!

pirms gada, 2018.11.21 22:54

Liepājā