FOTO: Pamatīgi applūst Liepājas Pop/Rok skola, nodarot lielus zaudējumus 9

Otrdien, 3. jūnijā, pēc lielā lietus pamatīgi applūdusi Liepājas Pop/Rok skola, kas atrodas Republikas ielā 8. Cietuši ir skolas mūzikas instrumenti un telpas.

To, ka skolas telpas ir pamatīgi applūdušas, skolas vadītājs Gints Purgailis konstatēja pēcpusdienā, nākot uz nodarbībām. Pamatīgais lietus ar negaisu Liepājā bija rīta pusē.

"Pāris tūkstoši ir, bet cik, to pagaidām ir grūti pateikt. Daudzi instrumenti stāvēja sakabināti pie sienām, bet daudzi bija uz zemes - bungas, klavieres, šķīvji, ģitāras, vadi," uzskaita G. Purgailis un vēl neņemas spriest par nodarītajiem zaudējumiem.

"Plus vēl kosmētiskais remonts. Kas to varēja iedomāties?" piebilst skolas vadītājs, norādot, ka pirms četriem mēnešiem, kad Liepājas Pop/rok skola ievākusies telpās, tajās veikts remonts. Izmircis ir arī dīvāns, tepiķi. "Kur es to visu izžāvēšu," jautā G. Purgailis.

Viņš stāsta, ka tikko mašīna vienu mucu ar ūdeni jau izsūknējusi, bet tas diži mazāk nav kļuvis. Ūdens tobrīd telpās ir gandrīz līdz ceļiem.

Otrdien nodarbības skolā atceltas. "Mēģināšu citur meklēt, te nebūs jēgas. Mitrās telpas tik ātri neizžūs," stāsta G. Purgailis. Viņš piebilst, ka šī nav pirmā reize, kad Liepājā stipri lijis lietus, taču iepriekš ūdens bijis uz skolas trepītēm vai nedaudz iekšpusē.

Liepājā šodien nokrišņu daudzums dažās stundās sasniedzis 26 milimetrus, bet lielākā daļa nolija vienas stundas laikā no plkst. 10 līdz plkst. 11, kad uz katru kvadrātmetru pilsētā nogāzās 22 litri ūdens, vēsta www.lsm.lv.

Daudz lijis arī citviet Kurzemē, piemēram, Rucavā nokrišņu daudzums sasniedza 16 milimetru, kas ir 16 litri ūdens uz kvadrātmetru.

Pēdējās desmitgadēs vidēji visā jūnijā Liepājā nolīst 48 milimetri lietus.

Jau vēstīts, ka šonedēļ bieži Latvijā būs pērkona negaisi, vietām tie var būt ar spēcīgām vēja brāzmām un krusu, tomēr tie skars nelielus apvidus.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

viks

liels zaudējums jau nebūs, kopumā - Latvijas pop - rokmūzikā...jo par plaģiātiem tie latvijas t.s pop-roka censoņi vairāk neprot piedāvāt !!!!!! :) :)

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 20:42

Liepājniece

"nu ja cilvēks ir, pēc paša gribas, mentāli atpalicis, tad neko darīt..."
Cik sekli spēj spriest cilvēks, kuru tas neskar. Cilvēks ar labu gribu dalās ar citiem un māca tos, kas paši to vēlas. Ar tādiem cilvēkiem kā Jūs - aizvien aktuālāks kļūst vārdu virknējums " garīgā stagnācija". Skumji, ka šādi cilvēki ir starp maniem bērniem.

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 23:32

GIZMO

Tu vispār pats saproti ko tu domā un raksti?

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 22:34

to viks

nu ja cilvēks ir, pēc paša gribas, mentāli atpalicis, tad neko darīt...

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 22:49

Aigars

Cerams Gint, ka tev kaut kas bija vizmaz apdrošināts ....

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 22:51

x

Cerams, ka iesaistītas instances nebūs vienaldzīgas, Gint.
Lai izdodas atgūt finansiālos zaudējumus, protams, nerunājot par to, ka morālo un fiziski, paša rokām pastrādāto, darbiņu neatgūsi. Turies!

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 23:36

Gita

Nu ko, viks atkal priekšā ar savām gudrībām!...vai pats esi kaut ko savām rokām padarījis?! Ja nezini par ko ir runa, tad nav ko muļķīpas rakstīt!!!!!! Skumji, ka tādi- "dieva doti cilvēciņi" netiek galā ar savām problēmām,bet izgāž neapmierinātību pār tiem, kas spēj un māk ko darīt!

pirms 6 gadiem, 2014.06.04 18:45

Liepājā