FOTO: Noslēgušās "Liepājas Lielās balvas 2013" finālsacensības

Ceturtdien, 24. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās ar „Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) finansiālu atbalstu realizētā projekta „Liepājas Lielā balva 2013” finālsacensības, kurās sacentās vairākas Liepājas skolas un par uzvarētājiem pamatskolu grupā tika atzīta Liepājas 7.vidusskola, vidusskolu grupā uzvarētāju laurus plūca Liepājas valsts ģimnāzija.

„Liepājas Lielās balvas 2013”sacensības tika realizētas projekta „LMT Liepājai” ietvaros un to galvenais uzdevums bija iesaistīt Liepājas skolēnus dažādās netradicionālās, aizraujošās sporta aktivitātēs un veicināt aktīva dzīvesveida popularizēšanu.

Sacensību laikā skolēniem, izmantojot dažādus priekšmetus - piepūšamo matraci, lielas kedas, slēpes, trejbiksi u.c. atribūtiku vajadzēja piedalīties komandu stafetes skrējienā. Lai veiksmīgi un rezultatīvi veiktu pārbaudījumus, komandām bija jābūt ne tikai fiziski spēcīgām, bet jāprot savstarpēji komunicēt un sadarboties.

„Bērni ir mūsu nākotne, tādēļ ir īpaši svarīgi domāt par jaunāko paaudzi un aktīvu jauniešu iesaisti dažādās sporta aktivitātēs.  Gandarījums, ka Liepājā dzīvo azartiski cilvēki, kuri gatavi darīt paši un ar savu aizrautību un degsmi iesaistīt apkārtējos,” atzina LMT Biznesa klientu centra Liepāja vadītāja vietnieks Raivis Roga.

Liepājas skolas izrādīja lielu atsaucību un ieinteresētību dalībai sacensībās, atzīstot - „Liepājas Lielās balvas 2013” aktivitātes padarīja skolēnu ikdienu interesantāku un netradicionālāku. Priekšsacīkstes norisinājās visu nedēļu un labākās klases satikās 24.oktobrī notiekošajās finālsacensībās, kurās pamatskolu grupā 1.vietu ieguva Liepājas 7. vidusskola, 2.vietu - Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 3.vietu  Liepājas 8.vidusskola, vidusskolas grupā  1.vietu ieguva Liepājas valsts 1.ģimnāzija, 2.vietu  Liepājas 12.vidusskola un 3.vietu  Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5 vidusskola.

„Mums šis projekts ir ļoti nozīmīgs, jo tas piedāvā iespēju Liepājas skolēniem vienu dienu pavadīt netradicionālā sporta dienā un pierāda, ka sports var būt arī jautrs un patīkams. Šis projekts ir nozīmīgs arī tāpēc, ka varētu aizsākt lielisku tradīciju - vēlamies katru gadu rudenī Liepājas skolām rīkot šāda veida sacensības un sporta dienu,” atzina projekta realizētājs Agnis Timermanis.

Projekta iniciatore ir Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas sporta skolotāja Biruta Tjurina, kurai iecere par šāda veida sporta dienu bija jau sen, bet līdz šim ideju nevarēja realizēt nepietiekamā finansējuma dēļ.

„Šajā gadā bija iespēja iesniegt projektu „LMT Liepājai” konkursam, izveidojām projektu un lūk arī rezultāts,” stāsta A. Timermanis.

Zita Lazdāne Laķe
Nords Porter Novelli
Sabiedrisko attiecību konsultante

Pievieno komentāru

Liepājā