FOTO: Noskaidroti izstādes "Pilsētas skaņa mākslā" laureāti 1

Šogad Liepājas vizuālās mākslas izstādes "Pilsētas skaņa mākslā" galveno balvu  500 eiro vērtībā par laikmetīgu nacionālās tēmas risinājumu mākslas darbā “Nacionālās pašapziņas celšanas akts”  piešķirta Andrejam Prigičevam.

Divas balvas 250 eiro vērtībā  sadalītas māksliniekiem Ilzei Karlsonei un  Igoram Bernātam.

Mākslinieces Ilzes Karlsones darbs ar nosaukumu ''Lapkritis'' tika atzīts kā ļoti profesionāli sabalansēts un iederīgs izstādes izvirzītajā pilsētvides sajūtu tematikā.

Savukārt mākslinieks Igors Bernāts saņem balvu 250 eiro vērtībā par izstādei iesniegtajiem darbiem ''Laika skaņa'' un ''Atmiņa''. Tie visveiksmīgāk rezonē pilsētas skaņu mākslā. Piešķirtā balva būs iespēja glezniecības robežu paplašināšanai mākslinieka profesionālajā darbībā, atzīst žūrijas pārstāvis, Latvijas mākslinieku savienības priekšsēdētājs Igors Dobičins. 

Liepājas Speciālās ekonomiskā zonas pārvalde veicināšanas balvu par jūras tēmas risinājumu darbos ''Pēc negaisa'', ''Vēja varā'', ''Aiz mākoņiem gaisma'' pasniegs māksliniecei Benitai Bitānei.  Mākslas darbi uzrunāja ar jūrniecības tematiku, kas tik ļoti ir saistīta ar Liepājas skaņu un tās nozīmi pilsētai, kā ostas pilsētai. 

Plašāk lasiet 17. novembra ''Kursas Laikā''!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā