FOTO: Noris starptautiskās glābēju un ūdenslīdēju sacensības

No 2. līdz 3. augustam Liepājā, Beberliņu ūdenskrātuvē, norisinās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās starptautiskās glābēju un ūdenslīdēju sacensības, kurās sacenšas piecas VUGD teritoriālo struktūrvienību komandas, kā arī ūdenslīdēju speciālās vienības komandas no Baltkrievijas un Lietuvas.

Sacensības norisināsies divās glābšanas darbu uz ūdens un vienā zemūdens darbu disciplīnā komandās. Sacensības atklātas šodien, 2. augustā.

Pirmajā sacensību dienā komandas izpildīs abas glābšanas darbu uz ūdens disciplīnas, bet sacensību otrajā dienā, 3. augustā, no pulksten 11 norisināsies sacensības zemūdens darbu disciplīnā. Liepājas iedzīvotāji un viesi aicināti apmeklēt sacensības klātienē un atbalstīt sacensību dalībniekus – īpaši sacensību pirmajā dienā, kad būs iespējams vērot dalībniekus, sacenšoties glābšanas darbu uz ūdens disciplīnā.

Glābēju un ūdenslīdēju sacensības tiek rīkotas, lai pilnveidotu glābēju un ūdenslīdēju profesionālās iemaņas, popularizētu glābēju un ūdenslīdēju sportu, kā arī, lai veicinātu savstarpējo un starptautisko sadarbību, vēsta Vendija Pikše, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste.

Sacensībās piedalās: Kurzemes reģiona brigāde ar 4 dalībniekiem, Vidzemes reģiona brigāde ar 4 dalībniekiem, Zemgales reģiona brigāde ar 3 dalībniekiem, Latgales reģiona brigāde ar 3 dalībniekiem, Rīgas reģiona brigāde ar 3 dalībniekiem, Baltkrievijas komanda ar 4 dalībniekiem, Lietuvas komanda ar 4 dalībniekiem.

Portāls piedāvā ieskatu atklāšanas dienas pasākumos.

Pievieno komentāru

Liepājā