Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Ministru prezidents Krišjānis Kariņš augsti novērtē Liepājas pašvaldības sasniegto

"Augsti novērtēju Liepājas pašvaldības sasniegto, pilsētas attīstības redzējums ir pārliecinošs. Paldies par laipno uzņemšanu," tā pēc šodienas oficiālās vizītes Liepājā atzina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Ministru prezidents tikās ar pilsētas vadību, klātienē iepazinās ar Liepājas industriālo teritoriju attīstības iespējām un lielāko Liepājas uzņēmumu darbību, kā arī apmeklēja Liepājas reģionālo slimnīcu, informē Liepājas pašvaldība.

Vizītes laikā tika apspriestas arī Liepājas pašvaldības iespējas veiksmīgi realizēt Eiropas Savienības (ES) fondu pašreizējā plānošanas perioda attīstības projektus, piemēram Kārļa Zāles laukuma rekonstrukciju, vairāku ceļu posmu infrastruktūras rekonstrukciju, pludmales tematiskā plānojuma īstenošanu un Zirgu salas revitalizāciju. Tāpat tika apspriestas iespējas saņemt finansējumu no Valsts kases saistībā arī jaunu bērnudārzu būvniecību.

Pievieno komentāru

Liepājā