FOTO: "LMT Summer Sound Liepāja" pirmajā dienā uzmanības centrā "Apocalyptica" un "Mumiy Troll" 1

Piektdien, 10. jūlijā, Liepājas pludmalē tika aizvadīta festivāla "LMT Summer Sound Liepāja" pirmā diena. Publika pie "LMT skatuves" bija ļoti daudz, kad uzstājās "Mumiy Troll", savukārt "Cēsu alus" skatuve parkā eksplodēja, kad koncertēja vieni no galvenajiem viesiem "Apocalyptica".

Festivāla pirmā vakara sākumā kļuva zināms, ka "Apocalyptica" no vējainās lielās skatuves pludmalē pārcēlusies uz otru skatuvi parkā. Savukārt uz lielās skatuves tika "Super Besse" un "Indygo", kuriem sākotnēji bija paredzēta vieta uz "Cēsu alus" skatuves. Tikmēr grupa "Bet Bet" savās rindās bija iekļāvusi rokmūziķi Ainaru Virgu.

"Super Besse" koncertēja pirmie un tad pie lielās skatuves publika bija saskaitāma uz abu roku pirkstiem. Vēlāk pamazām festivāla teritorija pildījās. Uz "Apocalyptica" parkā jau bija ļoti daudz tautas. Savukārt, kad pēc pusnakts uz lielās skatuves kāpa "Mumiy Troll", pludmale bija piepildīta. Grupa dziedāja gan savas jaunākās dziesmas, gan neaizmirsa arī leģendāros hītus.

"Apocalypticas" laikā uz mirkli uznāca lietus, taču festivāla pirmajā vakarā laikapstākļi festivālu saudzēja un pludmales ballīte sita augstu vilni.

Sestdien festivāls turpinās, kad uz lielās skatuves galvenie viesi būs Nico&Vinz.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

osis

Žļurgains pasākums vārda tiešajā un pārnestā nozīmē. Šķiet SSound savu atdzīvojis. Nepieciešams cits formāts un turklāt nav ko *** Zvejnieku svētkus Liepājā.

pirms 6 gadiem, 2015.07.11 11:33

Liepājā