FOTO: Liepājnieces Inta Dobele un Madara Jansone bērnības aizraušanos turpina "Krāsu karuselī"

Liepājnieces Inta Dobele un Madara Jansone ir bērnības draudzenes, kuras savu profesionālo darbību – spēlēt teātri un rīkot pasākumus – sāka daudzdzīvokļu mājas pagalmā, līdz, esot pieaugušā vecumā, ar to sāka nodarboties profesionāli un pirms septiņiem gadiem izveidoja pasākumu rīkošanas uzņēmumu “Krāsu karuselis”.

“Mēs esam kopā visus šos septiņus gadus, kopš izveidojām “Krāsu karuseli” – neesam šķīrušās ne dienu. Bet draudzība mums ir krietni senāka – vismaz kādus 27 gadus,” rēķina Inta.

Pašreiz “Krāsu karuselis” darbojas trīs pagrabstāva telpās Bāriņu ielā Liepājā. Organizatores atzīst, ka patlaban aizliegumu un ierobežojumu dēļ ļoti pietrūkst tiešā kontakta ar cilvēkiem.

“Juridiski mēs esam mikrouzņēmums, bet sirdī – makrouzņēmums,” smej meitenes un stāsta, ka šo gadu laikā ieguvušas uzticamus partnerus visā Kurzemē. Gatavošanās katram pasākumam ir īpašs notikums – tiek meklēti vajadzīgie atribūti telpu noformējumam un atrakcijām. Inta un Madara iecienījušas telpās ienest akcentus ar senatnīgām un interesantām lietām: gaitenī stāv seni rati, vienā telpas stūrī no konteinera izglābts veļas gludināmais dēlis.

Plašāk par "Krāsu karuseli" lasiet "Kursas Laika" 4. jūnija numurā!

Pievieno komentāru

Liepājā