Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Liepājas teātris sāk 111. sezonu ar kopīgu fotogrāfēšanos 5

Liepājas teātris savu 111. sezonu uzsāks 9. septembrī ar Jasmīnas Rezā lugas ''Bella Figura'' (attiecību diskrētais šarms) iestudējumu Dž.Dž.Džilindžera režijā.

Kopumā šogad gaidāmas 8 pirmizrādes 7 režisoru izpildījumā.

7. oktobrī gaidāms Lauras Grozas-Ķiberes iestudējums ''Heda Gablere'', kuras dramaturģisko materiālu pēc Henrika Ibsena lugas sagatavojis Patriks Mārbers.

11. novembrī teātrī Valda Lūriņa režijā atdzims bohēmas gars iestudējumā ''Esi sveicināta, bohēma'', kuram par pamatu ir ņemti vairāki darbi – gan Andžila Remesa, Ērika Hānberga, Ulda Brieža atmiņas, kā arī Andra Bergmaņa memuāri, ļaujot ielūkoties gan Liepājas, gan Rīgas bohēmiskajās vietās.

Ziemā režisore Gaļina Poļiščuka pievērsīsies Aleksandra Volkova pasakai ''Smaragda pilsētas burvis'', veidojot iestudējumu bērniem par mazās Ellas un viņas draugu ceļu pēc drosmes, sirds, smadzenēm un, protams, ceļu uz mājām. Pirmizrāde 9. decembrī.

No 16. līdz 30. decembrim Liepājas teātrī izskanēs tradicionālie svētku koncerti – šogad Herberta Laukšteina režijā taps koncerts, kuram dots nosaukums ''Pieskāriena mirklis''. Biļetes uz koncertu tirdzniecībā nonāks septembra sākumā.

Pēc Jaunā gada pirmais jauniestudējums gaidāms 9. februārī, kad pēc Deivida Heira lugas ''Zilā istaba'' iestudējumu ''Baltā istaba'' veidos režisors Regnārs Vaivars.

9. martā Roberta Šeklija fantastisko stāstu par starpzvaigžņu ceļojumiem ''Biļete uz Tranaju'' iestudēs režisors Ģirts Šolis, kurš pagājušajā sezonā pie mums debitēja ar bērnu izrādi ''Dželsomīno Melu zemē''.

9. aprīlī pirmizrādi piedzīvos vēl viens atjaunots klasikas darbs, kad skatītāju vērtējumam tiks nodots Moljēra lugas ''Mizantrops'' iestudējums dramaturga Martina Krimpa skatuves versijā. Izrādes režisors Viesturs Meikšāns.

Savukārt sezonas pēdējais jauniestudējums Dž.Dž.Džilindžera režijā pirmizrādi piedzīvos 2. jūnijā, kad skatītāju vērtējumam tiks nodota izrāde ''Jā vīrs'', kas taps pēc britu autora Denija Vollesa romāna, kurā viņš apraksta savu pieredzi gada laikā, kurā viņš teicis Jā visiem izteiktajiem piedāvājumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Skatos foto

Jau iepriekš atvainojos, ja kāds pēc mana komenta jutīsies dziļi ...aizkustināts!
Skatoties foto-galeriju, ja nebūtu uzrakstīts raksts, tad nekad mūžā nepadomātu (ar ļoti retiem izņēmumiem!), ka foto ir redzami ...teātra kolektīvs- aktieri...
Padomju gados uzskatīja, ka teātris un aktieri ir sabiedrības(!!!) INTELIĢENCES(!!!) zieds, Tāpēc tik daudzus aktierus TOREIZ skatītāji dievināja(!), nesa ziedus, gaidīja pat pie teātra izejas un ttttttttttttttttttttt
Bet ko redzam šodienas foto, kur aktieri sapulcējušies uz SVĒTKIEM - teātra sezonas atklāšanu?! Šodienas foto redzam ...STRĀDNIEKU kolektīvu no kādas fabrikas ...
Vizuālais tēls, diemžēl, NODOD mūsu iekšējo pasauli, attieksmi pret sabiedrību un kā mēs paši vērtējam ...SEVI ...

pirms 2 gadiem, 2017.09.09 17:58

FOTOGRĀFSSS

ko var ņemties- vai nav vienalga, kā katrs ģērbjas! kad būs izrādes- ej skaties, baudi mākslu, kaifo par apģērbu! Brīvā laikā vai savos svētkos, lai katrs ģērbjas kā vēlas! Tagad viss ir daudz brīvāk- kā gribu, tā atpūšos! Man gan patīk viņi visi! Prieks, ka Liepājā tik daudz talantīgu aktieru! Ar prieku un aizrautību gaidu Jauno sezonu! Paldies! Visam apakšā nežēlīgs darbs ieguldīts!
Savu vizuālo tēlu turpini kopt un liec mierā māksliniekus!

pirms 2 gadiem, 2017.09.10 21:57

saprašana

Fotogrāfam saprašana laba. Ja jau brīvais laiks, ko tāda pompozitāte, reklamēšanās?! Neliekas drusku liekulīgi, tā kā pa kluso, bet kādam jābildē, jāliek netā!? Nosauksi tos talantīgos, tur ir daļa, kuri jau kuro gadu raujas trešā plānā un retais tik nojauš, ka tas ir aktieris :)

pirms 2 gadiem, 2017.09.11 21:04

iesmēju

vispar jau tur ir ne tikai aktieri, bet viss Liepājas teātra kolektīvs, sākot no garderobes, beidzot ar direktoru. Vari atšķirt, kurš ir kurš vai tikai runāt proti? Tas pirmajam komentāram.

pirms 2 gadiem, 2017.09.12 21:03

nesmēju

Ja šādi ģērbjas, kaut visus par apkopējām. Skmji skatīties :(
p.s. www.liepajasteatris.lv visu aktieru ģīmji redzami!!

pirms 2 gadiem, 2017.09.13 00:11

Liepājā