FOTO: Liepājas skolniekus iedvesmo Gacho, Ģederte un Stendzinieks 2

Pirmdien, 10. oktobrī Liepājā notika Iedvesmas Stunda, kuras ietvaros Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā vidusskolēniem no visām Liepājas skolām savu profesionālo un dzīves pieredzi ceļā uz personiskiem sasniegumiem stāstīja Latvijā zināmas personības, kuru darbība ir nozīmīga dažādās sabiedrības jomās, vēsta pasākuma rīkotāji.

Par savu attīstības ceļu stāstīja vairāki sabiedrībā pazīstami cilvēki, piemēram, Marika Ģederte. Viņa ir uzņēmēja kopš 1996. gada, strādājusi kā Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas valdes priekšsēdētāja, ''Go Blonde'' festivāla idejas autore un organizatore un ''Blue box'' solāriju studijas franšīzes izveidotāja. Kādreiz bijusi arī deputāte Ādažu Domē'', ''Mrs Universe 2008'' konkursa uzvarētāja.

Pasākumā piedalījās arī Gatis Irbe jeb Gacho, kurš ir pazīstams Latvijas mūziķis. Savas muzikālās gaitas Gatis sāka 2000. gadā kā hiphopa mākslinieks. Pašlaik G. Irbe uzsācis jaunu hiphopa projektu ar nosaukumu Mesa, kas ir jauns pakāpiens mūziķa radošajā attīstībā ar pavisam jaunu saturu un idejām. Mesa jaunais albums ir nopērkams par ziedojumiem, ar mērķi palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem.

Ēriks Stendzinieks pazīstams kā aģentūras ''!Mooz'' radošais direktors, Latvian Art Directors Club prezidents un ir viena no spilgtākajām personībām Latvijas reklāmas industrijā. Reklāmā darbojoties jau kopš deviņdesmito gadu vidus, Ēriks un viņa aģentūra paspējuši gūt neskaitāmas reklāmas balvas gan Latvijā, gan pasaulē.

''Iedvesmas Stundas'' ir iniciatīvas ''Iedvesma'' veidotie vidusskolas jauniešiem domātie pasākumi, kas katru mēnesi tiek rīkoti dažādās Latvijas skolās ar mērķi iedvesmot jauniešus svarīgajā dzīves posmā, kad tiek pieņemts lēmums par turpmākā ceļa izvēli. Pasākumos kā Iedvesmotāji piedalās Latvijā spilgtas personības, kas dalās ar savu pieredzi un dzīves stāstiem ar auditoriju, atbild uz jauniešu interesējošiem jautājumiem draudzīgā un komfortablā atmosfērā.

''Iedvesmas deva, ko pasākumu laikā saņēmām gan mēs – rīkotāji un iedvesmotāji, gan vidusskolnieki, ir nenovērtējams ieguldījums nākotnē. Būtiski, lai jaunieši paši redz, izjautā un saklausa to, kas palīdzēs nospraust mērķus un virzīties uz tiem. Nebaidīties sapņot un uzdrīkstēties. Bet tajā pašā laikā, sarunās ar izcilām personībām dzirdētu īstus un neizpušķotus pieredzes stāstus'', akcentē iniciatīvas Iedvesma vadītāja Diāna Kļimčenko.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Liepājā