Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Liepājas skolās atsāk pretnarkotiku akciju "Lieto barā, mirsti viens!"

Ceturtdien, 26. septembrī, ar informatīvu lekciju J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas skolēnu vecākiem Liepājā tika aizsākts pretnarkotiku akcijas "Lieto barā, mirsti viens!" otrais posms.

Piedāvājam nelielu fotoieskatu.

Arī šajā mācību gadā pretnarkotiku kampaņa tiks izvērsta Liepājas skolās, informējot skolēnus par dažādu narkotisko vielu kaitīgo ietekmi uz veselību. Papildus tam šajā mācību gadā tiks iesaistīti arī skolēnu vecāki, informējot par to, kādas pazīmes liecina par narkotiku lietošanu, un aicinot ar bērniem pārrunāt narkotisko vielu lietošanas bīstamību.

Arī šogad sadarbībā ar Liepājas Izglītības pārvaldi akcijas laikā tiks uzrunātas visas Liepājas skolas, aicinot organizēt Liepājas domes un Valsts policijas pārstāvju tikšanos ar skolēniem un vecākiem.

Akcijas laika Liepājas domes veselības veicināšanas konsultants Armands Treimanis un pārstāvji no Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa pēc sastādīta grafika apmeklēs vairākas skolas un skolēniem stāstīs vairākus reālus piemērus par jauniešiem, kuri ir sabojājuši savu dzīvi tikai tāpēc, ka, neapdomīgi rīkojoties, ir sākuši lietot apreibinošās vielas. Lai palīdzētu jauniešiem vieglāk uztvert būtisko informāciju par narkotiku lietošanu, katras tikšanās sākumā tiks demonstrēts īpaši sagatavots video materiāls un sarunas laikā dalīti informatīvi bukleti, būs arī iespēja uzdot jautājumus.

Kā ziņots, pretnarkotiku kampaņas pirmajā posmā šī gada aprīlī un maijā Liepājas domes un Valsts policijas pārstāvji tikušies ar vairāk nekā 600 skolēniem vecumā no 12 līdz 16 gadiem.

Pievieno komentāru

Liepājā