FOTO: Liepājas rotaļu laukumos atkal kūsā dzīvība

Atceļot pandēmijas laika ierobežojumus, bērnu rotaļu laukumos atsākusies rosība. Ģimenes ar bērniem bauda laiku vietā, kur ar aktivitātēm un rotaļām var tikt nodarbināts ikviena vecuma bērns vai jaunietis. Liepājas mikrorajonu bērnu rotaļu laukumus izmanto ne tikai pilsētnieki, bet arī novadu ģimenes, izvēloties atpūtas vietas, kas ir mierīgākas un kur nav tik lielas drūzmas kā Liepājas Jūrmalas parka lielajā bērnu izklaides vietā. Ģimenes norāda: kad laukumi bijuši slēgti, bijis jādomā citi veidi, kā nodarbināt un izklaidēt atvases.

Liepājas Ezerkrasta mikrorajonā Dunikas ielā esošajā bērnu rotaļu laukumā mamma Ilze Antane atnākusi ar meitām Alisi un Annu. Lielākā māsa šūpina mazāko. Mamma un meitas labi šeit pavada laiku. “Mēs šajā rajonā dzīvojam. Laukums šeit ir vismaz kādus septiņus gadus. Ejam uz visiem rotaļu laukumiem, kas ir apkārt mūsu dzīvesvietai. Zinām, ka vēl laukums bērnu izklaidēm ir pie paša Liepājas ezera, tāpat daudzdzīvokļu māju pagalmos,” stāsta māmiņa. Lielākos rotaļu laukumus ģimene apmeklē retāk un tad, kad ir vairāk laika.

Ance Vārpa Ezerkrasta mikrorajona rotaļu laukumu apmeklē divus mēnešus, jo ar ģimeni nesen kā no Rīgas pārcēlušies uz dzīvi Liepājā. Vīrs ir liepājnieks, pati – skrundeniece. Dzīvesbiedram piedāvāts darbs, izlēmuši atgriezties. Kopā ar meitām Noru un Emmu pēdējā laikā laukumu apmeklē katru dienu.

Monta Ķeizare un viņas dēls Jēkabs Raiņa parka rotaļu laukumu pagājušo nedēļu bija apmeklējuši divas reizes. “Esam no Gaviezes, bet braucam uz šejieni regulāri. Te ir mazāk bērnu, nav tik drūzmains.” Arī iepriekšējos gadus braukuši uz šo bērnu izklaides vietu.

Apmeklētāji ļoti novērtē, ka te ir bezmaksas tualete.

Plašāk par bērnu rotaļu laukumiem Liepājā lasiet "Kursas Laika" 23. jūlija numurā!

Pievieno komentāru

Liepājā