FOTO: Liepājas ostā piestāj starptautisks labdarības projekts "Dvēseles bura"

Liepājas ostā 26. jūlijā bija piestājis okeāna katamarāns "Lover". Uz tā ir īpaša komanda, kas devusies misijā "Dvēseles bura".

Otrdienas vakarā Liepājas ostā uz Latvijas katamarāna "Lover" norisinājās Krievijas labdarības projekta "Dvēseles buras" pezentācija, cilvēku ar īpašām vajadzībām radošo darbu konkurss un darbu izstāde.

Prezentācija Liepājā ir daļa no organizācijas "Baltais spieķis" rīkota starptautiska projekta, kas laikā no 2016. gada 1. jūlija līdz 23. augustam piestāj Krievijā, Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā un Francijā.

Kopējais plānotais pārgājiena garums ir ap 3000 jūras jūdzēm.

Katrā no valstīm tiek rīkoti īpaši pasākumi, semināri un tikšanās ar cilvēkiem ar invaliditāti un viņu atbalstītājiem, popularizējot ideju, ka cilvēkiem ar redzes vai kustību invaliditāti, vai citām īpašām vajadzībām ir līdzvērtīgas iespējas piedalīties un izpaust savus talantus ļoti daudzās dzīves jomās.

Ekspedīcijas komandā kopā ar burātājiem no Latvijas ir arī cilvēki ar īpašām vajadzībām no dažādiem Krievijas reģioniem un citām valstīm.


Pievieno komentāru

Liepājā