FOTO: Liepājas Neredzīgo biedrībā var skatīt rokdarbu izstādi

No otrdienas, 13. oktobra, Liepājas Neredzīgo biedrībā par godu Starptautiskai Baltā spieķa dienai ir skatāma
cilvēku ar invaliditāti darināto rokdarbu izstāde.

Tajā var apskatīt klūgu pinumus, filcēšanas, ādas un keramikas izstrādājumus. Izstāde ir skatāma līdz ceturtdienai no pulksten 10 līdz 15. Tāpat interesenti aicināti klātienē iepazīties ar Liepājas Neredzīgo biedrību, tās biedriem un viņu ikdienu.

Tikšanās notiek ekskursiju veidā, kuras vada biedrības valdes loceklis un pieredzējis gids Aigars Bušs. Ekskursijas laikā ir iespēja izstaigāt biedrību ar aizsietām acīm un balto spieķi, lai izprastu neredzīga cilvēka ikdienu. Ekskursijām nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot uz Liepājas Neredzīgo biedrības biroju pa tālruņiem 22007874 vai 63431535.

Ceturtdien, 15. oktobrī, no pulksten 9 līdz 10 Jūras ielā, Liepājā tiks rīkota gadskārtējā Ielu akcija, kas katru gadu tiek rīkota sadarbībā ar Valsts policiju un informē sabiedrību par cilvēkiem ar redzes invaliditāti. Šī akcija ir atgādinājums autovadītājiem būt uzmanīgiem un palaist pāri brauktuvei neredzīgus cilvēkus. Ikvienam ceļu satiksmes dalībniekam tiek atgādināts, ka arī neredzīgi un vājredzīgi cilvēki piedalās ceļu satiksmē un ir atpazīstami pēc baltā spieķa.

Pievieno komentāru

Liepājā